1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bayonetta Chapter II

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Pabis, Styczeń 8, 2010.

1. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    Witam

Problem mam przed ta taka jak by tablica co trzeba w nia atakowac i robi sie żółta.

I tu moje pytanie jak ja przejsc ?>
    Jest napisane
    " Perhaps if I were to unleash some temporal witch power on it, my situation would suddenly improve.

Co tu trzeba zrobic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kilkanaście metrów przed tą tablicą twoją dwie statuły, musisz je aktywować i szybko biegnąć pod tą żółtą ścianę, teraz jeszcze raz wcisnij niebiski przycisk i w ostatnim momencie uskocz przed błyskawicą, jak się uda włączy się spowolnienie czasu, wtedy nawalaj jakimś mocnym kombosem w tą ścianę aż się rozpadnie a Ty w trakcie tego spowolnienia czasu będziesz mógł przejść dalej :)

Wczytywanie...

Poleć forum