1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bayonetta - demo 3 grudnia

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 23, 2009.

1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Wersja demonstracyjna gry Bayonetta od jakiegoś czasu leży na japońskim Rynku Xbox Live i w Sklepie PlayStation. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji sprawdzić w akcji produkcji Platinum Games, to mamy dobrą wiadomość - SEGA informuje, że gracze z Ameryki Północnej i Europy będą mogli wcielić się w tytułową bohaterkę od 3 grudnia. Wydawca pochwalił się w notce prasowej, że gra dostała maksymalną notę od brytyjskiego magazynu "EDGE" (wcześniej tylko dziesięć razy wystawiono w nim ocenę 10/10). Finalny produkt trafi do sprzedaży na Starym Kontynencie 8 stycznia 2010.

Źródło: Bayonetta - demo 3 grudnia | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. kolro

kolro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mniam czekam z niecierpliwością! będzie krwawo ^^

4. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    demko leży do pobrania na forum od jakiegoś czasu, miałem przyjemność w nie zagrać i zdecydowanie się nie zawiodłem, gra napompowana akcją, bardzo dobra grafa, płynna animacja, jedynie czasami mam wrażenie chaosu na ekranie, ale to tylko demko, przy pełnej wersji stopniowo da sie wszystko opanować, czekam na fulla :D

Wczytywanie...

Poleć forum