1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bayonetta - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez marek2fgc, Grudzień 12, 2009.

1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Gra krąży już w sieci więc można się wypowiadać.

Kolejne posty nie na temat (o wave, uploadzie czy innych pierdołach) będą nagradzane warnami // CoOokie

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra jest na prawdę bardzo fajna , efektowne walki i bossowie . Jak na razie przeszedłem pierwszy poziom i jest pod wrażeniem ; ) . Najciekawsze jest to , że gra mam Wave3 ciekawe dlaczego ;)

4. Termos

Termos Guest

devil May Cry w kobiecym wydaniu. Ale gra naprawdę daje radę i jest godna polecenia

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bayonetta to tytuł, w który gra się lepiej niż w DMC. Jestem fanem tego typu gier, ale nie lubię wstukiwać nie wiadomo jakiej kombinacji klawiszy żeby wykonać kombosa, a tu tryb Automatic naprawdę daje radę i pokazuje różne, fajne efekty. Dodatkowo główna bohaterka gry - jedna z ładniejszych postaci z jakimi się spotkałem podczas grania we wszelakie gry. Czasami ciężko oderwać oczy od jej czterech liter gdy idzie powoli :D Muzyka, jest dla mnie trochę słaba, gdyż ja lubię mocniejsze kawałki (i na pewno by lepiej pasowały do ogólnej rozwałki), a tu jakaś prosta, nudna, typowo japońska muzyczka. 8+/10.

6. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    gra spełniła pokładane przeze mnie w niej nadzieje,jest szybko, efektownie, seksownie i w ładnej oprawie :)

7. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bayonetta to idelna zastępczyni DMC. Co misje mamy tzw. sklepik , w którym możemy sobie kupić różne umiejętności, przedmioty, bronie. Sterowanie bardzo podobne do DMC. Rzeź jest niesamowita kombosy na najwyższym poziomie nic tylko sie bawić i bawić :) Myślałem że o wiele gorzej wypadnie a tu niespodzianka :) Teraz można sie zaspokoić do dnia premiery Dante's Inferno.

8. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    jestem już na półmetku gry i powiem, że daje radę. Nie jest to majstersztyk, ale jest ciekawie wykonana.
    Na ogromny minus wg. mnie zasługuje kamera, która dosłownie dobija. Reszta jest ok. Muzyka znośna, chociaż chętniej bym słyszał jakiś heavy metal.
    Efekty graficzne stoją na bardzo wysokim poziomie. Wrogowie (a w zasadzie bossowie) są wykonani z polotem i finezją najwyższych lotów.
    Główna bohaterka natomiast... jest boska :] Zrobili ją zarąbiście. Jest drapieżna i seksowna - czyli to co faceci lubią najbardziej.
    Ogółem 7/10

9. trzepak

trzepak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Ja jestem dopiero po tym jak spotykamy kobitke w czerwonym stroju i ona ucieka;p Kurcze ale nie rozumiem fabuly za bardzo. Moglby ktos wytlumaczyc o co chodzi. Poczatek tylko , jakie sa zalozenia w tej grze, o co w ogole chodzi;P bylbym wdzieczny:D

10. mzajac91

mzajac91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam obejrzeć intro, wsadzić płyte i po prostu czekać. Mnie to kilka spraw wyjaśniło.
    A co do samej gry to majstersztyk, co prawda poziom Normal jest bardzo trudny gdyż trudno o ulepszenia ale na łatwym nie zamierzam grać bo jest się praktycznie nieśmiertelnym... ja daje grze 10/10

11. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    w każdej tego typu grze podstawą jest unik, w dodatku tutaj zastosowany w odpowiednim momencie odpala witch time, w ten sposób najłatwiej pokonać uciążliwych przeciwników, a te psy bardzo prosto pokonać, gdy masz pełny pasek magii czy jak to nazwać, przygniatasz je kołem zębatym, gdzie tracą jakieś 2/3 energii :) gra wymiata, choć na poziomie normal jest łatwiejsza niż ninja gaiden, a to jest chyba jedna z najtrudniejszych gier tego rodzaju :)

12. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    a tu masz temat o roziwazywaniu problemow czy opinia o grze??? a potem kazdy lamentuje ze robi sie syf...... wypowiadajcie sie o grze..o plusach , minusach.waszych spostrzezeniach a nie o bzdetach ktore powinny byc w dziale GRY-POMOC

Dokładnie. Jak pisałem w pierwszym poście - opiszemy tylko OPINIE (http://pl.wikipedia.org/wiki/Opinia_(pogląd)) Reszta, w tym pomoc, będą traktowane jako offtop i odpowiednio nagradzane warnem! // CoOokie

13. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    A jak z długością gry i grafiką ??

14. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grafika nie jest zbyt powalająca ale nie przeszkadza w zadnym stopniu :) Tylko grać i grać wyżynać wszystko co sie rusza :D Tylko właśnie niewiem jak z długością gry :) Jestem już w XI chapterze i nie wiem ile mi zostało :D ??

15. nasciturus

nasciturus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadzam się w całej rozciągłości tematu :D
    Niestety mnie sama gra się niezbyt podoba. Właściwie gdyby nie postać "bohaterki" to wcale by mi się nie podobała.
    Nie lubię gier z potworami, zombi'akami, etc. Jakoś mnie to mierzi.
    W skrócie: gra dla hobbystów gatunku.
    Ja jej nie polecam, ale cóż, co kto lubi...

16. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Co do czasu gry, to jest na mniej więcej 7 godzin. Pod koniec robi się naprawdę zakręcona.

17. zyga101

zyga101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bydgoszcz
    Niestety ale ta gra koło devil may cry nawet nie stała, słabiutko a muzyka doprowadza mnie do szału

18. trzepak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Jak dla mnie grafika jest naprawde dobra, ta stacja na poczatku jst swietna

19. mzajac91

mzajac91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba na poziomie very easy...

20. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    na easy, bo nie lubię klepać klawiszami. Tak czy siak 7:30 na easy.

21. trzepak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    ja lece na normal i gra jest taka srednio ciezka , dragon age ciezszy jest;P Klopoty mam tylko przy wiekszych bossach a wszystko sie sprowadza do robienia unikow naciskajac RT i spowalnianiu czasu ot cala filozofia;D

Wczytywanie...

Poleć forum