Bayonetta - Porolog Vestiblue

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Hej mam problem z przejściem tego poziomu zaraz po cmentarzu co sie Bayonetta bije na tym samolocie i odlicza sie czas.

O co w tym chodzi ??? Żeby zrobić te 3 tortur atacki??? (na filmiku z youtuba gosciu tak robi miedzy innymi )???

Jak je zrobic w miare szybka??? tzn wiem ze trzeba nacisnąć Y+B ale w jakich okolicznościach??? Mi udalo sie zrobic 2 /3 ake fuksem niestety

Czy po prostu trzeba zabic wszystkich albo moze jakiegoś konkretnego potwora w tym czasie

Przeskipowalem sobie tutoriala w ogole to sterowanie jakies chaotyczne jest, jest gdzies normalna rozpiska wszystkich ciosów itp.???
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
Pod paskiem zdrowia są takie małe "kuleczki". Gdy udają ci się ataki i unikasz ciosów przeciwnika zaczynają się one zapełniać. Gdy wszystkie będą się świecić wciskasz Y+B w pobliżu wroga. Każdy 'przyjęty' na siebie cios obniża zarówno zdrowie jak i szanse na wykonanie "tortury".

Co do sterowania, to po pograniu przez chwilę muszę powiedzieć, że mimo, że spodziewałem się czystego chaosu (tempo gry jest dość szybkie), to tak naprawdę jest ono dobrze przemyślane, łatwo robić uniki (w większości sytuacji) a i kombosy wychodzą niezłe, nawet jeśli 'wbite' przypadkowo :p
 

p0g

Użytkownik
Użytkownik
a ja skolei mam problem z misja 1 zaraz po prologu stoja 2 takie posagi a za nimi woda ktorej nie da sie przeskoczyc na drugi koniec (mozna tez do tej wody wejsc ale nie daje sie doskoczyc po drugiej stronie do gory zeby wyjsc na brzeg), te posagi mozna aktywowac X - i wtedy zaczyna sie odliczac czas 10 sekund a potym z tych posagow mnie kopie jakby pradem czy czyms takim. niewiem co tam trzeba zrobic ?
 

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
Hm...p0g, a aktywujesz to? Ogólnie aktywacja polega na tym, że stajesz przy jednym posągu, klikasz X, i gdy masz odliczanie to jeszcze raz. Potem czekasz aż tak "wał" światła będzie na Bayonettcie i klikasz X. Ta ostatnia rzecz wymaga wprawy, ale nie ma źle. Aha, znak udania = odliczanie.
 

mlocus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
chciałem sie dowiedziec jak zdobyć bat bo mam ostatni chapter i mam tylko miecz i te pazury i shotgun
 

GUMNY

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja skolei mam problem z misja 1 zaraz po prologu stoja 2 takie posagi a za nimi woda ktorej nie da sie przeskoczyc na drugi koniec (mozna tez do tej wody wejsc ale nie daje sie doskoczyc po drugiej stronie do gory zeby wyjsc na brzeg), te posagi mozna aktywowac X - i wtedy zaczyna sie odliczac czas 10 sekund a potym z tych posagow mnie kopie jakby pradem czy czyms takim. niewiem co tam trzeba zrobic ?
Aktywujesz posągi na x i musisz wcisnąć RT ( zrobić unik) wtedy będzie zwolnienie czasu i bedziesz mogł przejść po powierzchni tej wody.
 

p0g

Użytkownik
Użytkownik
no dzieki z tym ze gre juz kilka dni temu przeszedlem :]
 
Ja mam aktualnie problem taki, że są takie drzwi po bosie które musze rozwalić, rozwalam je i potem pisze ze muszę urzyć temporal witch power on it, wie moze ktos o co chodzi?
 

Do góry Bottom