1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bayonetta-Torture Attack

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez devil3998822, Lipiec 7, 2012.

1. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć mam problem z Bayonettą konkretnie na początku przejścia trzrba zrobić torture attacj 3x i nie umiem naciskam y i b i nic puzniej sie robi takie punisch i ciskam cay czas b albo y i nic pomoe kto

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie to pisz "tak by dało się Ciebie zrozumieć" oraz nie wiem w czym masz problem. Wykonujesz polecenia tak jak jest napisane w grze i jest git. Grę przeszedłem całą i nie miałem żadnego kłopotu z wykonywaniem combosów (ogólnie z tutkiem).

Jak mnie pamięć nie myli to w opcjach gdzieś szło podejrzeć ruchy (jak co się robi). Lecz pewny nie jestem bo w gierkę grałem dość dawno temu.

1 osoba to lubi.
  4. devil3998822

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra wytłumaczę to trochę konkretniej nie umiem zrobić tego Torture Attack. Na początku gry jest że trzeba zrobić to 3 razy an tym spadającym samolocie. Na takim kółku jest narysowany przycisk Y oraz B i naciskam ten Y i B i pojawia się na tym kółku Punisch i cały czas cisne to B i nadal nie wychodzi raz mi się udało ale nie wiem jakim cudem nie wiem czy jeszcze trzeba nacisnąć jakiś przycisk czy zakączyć jakimś akcję czy coś

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    najpierw y i b a potem nawalasz b aż zabijesz i tyle

1 osoba to lubi.
  6. devil3998822

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no robie tak i nadal nie wychodzi daje y później b i ciskam b zabijam i nie zalicza do tego specialnego troture attack

7. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    odpale u siebie zobacze, który to chapter ?

1 osoba to lubi.
  8. devil3998822

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  9. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    odpaliłem, jak napisałem u góry najpierw b i y potem cisniesz przycisk co wyskoczy na ekranie (ja miałem ruszać analogiem bo grałem na najtrudniejszym poziomie z mini bossami za przeciwników). A te ataki zliczały się od razu po wciśnięciu y i b nie musiałem kończyć.

no ok :D

1 osoba to lubi.
  10. devil3998822

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra grałem przed chwilą trzaskałęm cały czas na y i b i po LT I LB i i reszta przycisków i jakimś dziwnym cudem udało mi się to zrobić chyba trzeba przed tym dorzucić LT albo RT ale dzięki za pomoc :D

Wczytywanie...

Poleć forum