1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Baza Xdvdmulleter'a

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Flisek, Marzec 11, 2009.

1. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Szukając informacji na nacie o błędzie: 'Game not found in database or ini file could not be opened' natknąłem się na wiadomość że baza xdvdmulletera nie będzie i nie jest aktualizowana, do tego nie działa strona : Welcome czy tylko mi wyskakuje 404 doodoo error?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrian121

adrian121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    program nie jest chyba już wspierany, bład 404 oznacza brak danej gry w bazie programu

4. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    uaprłeś się na ten xdvdmulleter :D działaj na abgx360, sam wszystko pościąga i naprawi.

5. Flisek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    obcy33, dokładnie ^^, spodobał mi się wygląd i inne duperelki które można zrobić, ale wam też wyskakuje ten error? Czytając natrafiłem się, że trzeba zmienić ip, jak znajdę artykuł to podrzuce,ale mi nawet zmiana adresu ip nic nie daje

6. dalton

dalton Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xdvdmulleter nie jest już wspierany - twórca zmarł albo odszedł (passed away) i projekt ponoć nie ma być już wspierany.
    Tak jak koledzy wyżej - polecam abgx360 (abgx360) - automatycznie wszystko ściągnie i naprawi. Masz poradnik na forum w dziale iso.

7. Flisek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Dzięki, za odpowiedzi, temat może być zamknięty.
    PS. Dawno używam abgx360 tylko chciałem się dowiedzieć :p

Wczytywanie...

Poleć forum