1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BC2: Vietnam - Dyskusja

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez 5HOOGUN, Grudzień 25, 2010.

1. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Mam pytanie dla tych co już grają. Jak wam się gra w Vietnam?
    Nie mogę zupełnie tego ogarnąć, przeciwnicy klepią mnie jak chcą, wroga jakiegoś widzę dość rzadko w tych krzaczurach. W porównaniu do wersji podstawowej w której mam ratio na poziomie 1.48 grając mechanikiem, tutaj przeważnie kończę mapę z wynikiem 8-20...

Ciekawią mnie wasze odczucia, ja jestem bardzo zniesmaczony :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Hehe no trochę jest trudniej bo nowe mapki ale asa też nie jest trudno wyrwać i ratio na plusie to podstawa :)
    Wkurzają tylko nubki z miotaczem :/

4. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    A Ty Jechu jaka klasą grasz w Vietnamie, i jaką broń preferujesz? Bo wdł mnie wszystkie są ch... celować to lepiej bez muszki bo i tak zasłania cały ekran i gówno daje bo broń strzela gdzie indziej :D. Nie wiem jak to jest możliwe wejdę na hardkor na zwyklej wersji to staty 34-7 itp, a tutaj taki wcir dostaje że po chwili wyłączam :p

5. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    Wydaje mi się że zwiększyli zadawane obrażenia w obu trybach i hardcore jest teraz trochę przesadzony. Co do celowników to dobrze mi się gra, po prostu jest większy odrzut. Moim zdaniem dla szturmowca najlepszy jest AK-47. Postaraj się strzelać seriami.

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Miałem kupować, ale teraz widzę że ludzie się skarżą. Podpinam się pod temat, może niech się ktoś jeszcze wypowie, bo nie wiem czy kupować, czy dać sobie spokój.

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Ja lubię temat wojny w Vietniamie (o ile można w ogóle tak powiedzieć) filmy gry wszystko, więc dla mnie sama muzyka w pojazdach i klimat jest super. Natomiast jeśli chodzi o gameplay, coś mi tu nie gra..

Ciekawe tez wydaje mi się zestrzelenie helikoptera bez rakiety naprowadzającej lub tracer gun'a :)

Strzelam seriami ale irytujące jest dość że widzę przeciwnika, przybliżam i już go nie widzę, ponieważ muszka jest przeogromna w niektórych broniach, przeciwnik wskakuje do krzaków, słyszę świst i leże. Natomiast kiedy już strzelam do nich to wydaje mi się że nie zadaje im obrażeń w ogóle, gość się obraca w moją stronę - strzał i padam..

8. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Ja jestem Vietnamem zachwycony. Trochę trwała nauka map, ale dzięki temu nie mam już ujemnych statów. Gameplay różni się tylko tym, że więcej jest walk w bliskim kontakcie. Nie rozumiem jak kolega napisał, że przy celowaniu pociski lecą gdzie indziej... Tam gdzie celuję tam zawsze lecą pociski. Przynajmniej u mnie. Nie mam problemów z zabijaniem. Gra się świetnie. Czy z bronią maszynową, miotaczem czy z shotgunem, wpadasz w okopy czy między bambusy, a klimat sam się tworzy. Dubbing jest świetny, choć zauważyłem już trochę błędów, chociażby grając USA i będąc zabitym przez NVA krzyczą, że komuch poległ i odwrotnie. Ale tekst "Strzela do mnie pół Wietnamu" rządzi. Podczas walki pojazdami strzelając z nich i zabijając, fragi zaliczyło jako roadkill... Poza tym gra się po prostu rewelacyjnie. Przerywniki między wgrywaniem map z opisem sytuacji na wojnie - rewelacja. Ciężko było się przenieść z kolimatorów i optyki na zwykłe muszki, ale dzięki temu gra ma smaczek. Nie ma łatwo i trzeba walczyć o życie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

9. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    Całkowicie popieram kolegę - to jest to!

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie wiem co wy macie, dla mnie Vietnam jest łatwiejszy i ciekawszy niż podstawka.
    Po pierwsze właściwie nie da sie kampić, co jest plusem bo zmusza ludzi do plantowania a nie siedzenia w krzaczorach.
    Po drugie bronie są zbalansowane, AK działa podobni do M1A1, M60 do RPK, wiec nie ma że wezme lepszą broń i kosze wszystkich.
    Po trzecie brak celowników optycznych wyszedł na plus bo dla mnie celuje się o wiele łatwiej.
    Po czwarte genialny soundtrack, choćby Fortunate Son.
    Po piąte wstawki filmowe pomiedzy mapkami, w porównaniu do niemych wstawek z BC2 jest to krok w przód.
    Po szóste miotacz ognia w czołgu, jedzie wszystkich i wszystko.

11. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mi się dobrze gra każdą klasą, tylko snajperki liche jak dla mnie. Obrażenia broni też są lepsze, idealny balans między normal a hc z podstawki.
    Dużo walk jest w zwarciu i to mi się podoba, fajnie rozwiązania zostały wprowadzone np. zamiast min zbliżeniowych (kulek) tnt + moździerz u zwiadowcy :)

12. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Grałem dzisiaj wieczorem i muszę powiedzieć że przekonałem się ! :D Teraz spokojnie kończę rundę ze statami 20-5 (ok), dodam że pomogło mi coś na zasadzie motywacji, którą uskuteczniam czasem aby zmobilizować się do gry, mianowicie.. oglądnąłem sobie film Pluton :)

13. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Ha w moim w przypadku Pluton był oglądnięty na kilka dni przed premierą dodatku, tak że zmotywował on do zakupu MSP na dodatek :D PS: Bunny my favor.

14. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Da się kupić na xbl albo allegro za 25 zł.

@topic

tutaj recka polaka na temat Vietnamu, z autorem się zgodzę :)

http://www.youtube.com/watch?v=3Zh0wM0uJpQ

#Edit
    Dodam że w vietnam gram tylko na HC i gra się miodnie, na normalu nie ogarniam :p

15. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Dodam jeszcze że upodobałem sobie podbój, nie wiem czemu ale bezstresowo mi się gra, na podstawce podboju nie lubiałem :)

#przy okazji odświerzam

16. KrzysiekMała

KrzysiekMała Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jest miodna całkiem przyjemnie sie gra . Nie żałuję kasy

17. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    jest to moja pierwsza gra na którą wydałem realne pieniądze ( 30 zł ) i jestem zachwycony, genialne wykonanie, swietny klimat, 9/10, szkoda tylko ze tak mało wszystkiego, ale cóż :) to powinna być oddzielna gra ;D

18. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Uwaga na glitcha z PBRką :) Kto się z tym spotkał wie ocb. Ja to już bym chciał nową mapkę :D

19. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Mi się wydaję że nie wydali Vietnamu jako oddzielnej gry ponieważ jest za mało wszystko, za to pewnie możemy liczyć na dodatki za free jak to było w podstawce :)

20. Suchoj

Suchoj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Właśnie przekonaliście mnie do zakupu.

Do zobaczenia na polu bitwy :)

21. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Czytając opinie waham się nad kupnem ale jeszcze zobaczę jak to będzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum