1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bd 0020

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez amniszew, Grudzień 6, 2010.

1. amniszew

amniszew Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam pol roku temu kupliem uzywanego xboxa360 premium gdy ostatnio go aktualizowaem to wzskocyzl blad 0020 i mam pytanie ile kosztuje taka naprawa albo moze chce go ktos kupic gg22036025 albo link do allegro Konsola xbox 360 uszkodzona błąd 0020 (1350662945) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Błąd układu graficznego. Sam niedawno przez to przechodziłem. Całe szczęście , że standardowa procedura naprawcza zdała egzamin (x-clamp). Reballing BGA sie kłania.

EDIT

Troche trudno będzie Tobie ją sprzedać za tą cenę.

4. amniszew

amniszew Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a może krótka lekcja jak to zrobić albo ile kosztuje naprawa czegoś takiego

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Szukajka forum (było "pare" ;-)))) razy na forum) , bądz znany servis aukcyjny , wujek Google , bądz portal z filmikami. Lecz nie zawsze da się to naprawić domowymi sposobami , ale zawsze można spróbować. Nic nie kosztuje. Naprawa w serwisie będzie troche kosztować , a i tak pewnie tylko wygrzeją procesor i będą liczyć , że jakoś ten miesiąc , bądz trzy , bo tyle dają gwarancji "fachowcy" , konsola będzie działać.

6. dreadzikpl

dreadzikpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    mi za naprawę identycznego błędu (zmiana kulek na cpu i gpu) policzyli 100zł.do tego wiatraczek dodatkowy radiatory,malowanie obudowy,i inne bzdety wyszło razem około 170zł. a sprawa z naprawą wygląda w ten sposób ze zmieniasz kulki pod grafiką i poprawiasz chłodzenie.dalej się modlisz aby nie padło ponownie ;)

7. wer

wer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    można się trochę pobawic samemu, ale nie polecam bo możesz calkiem zwalić płytę główną niż coś naprawić. Na youtube jest kilka filmików na których pokazane jest jak zrobić x-clamp'a, albo podgrzać układy opalarką, niestety w większości przypadków ciężko to naprawić samemu. PS: nie ma szans byś sprzedał konsolę za te pieniądze, widzę pada z kablem, a konsola pewnie bez hdmi...za ten zestaw dostaniesz max 200zł. Ja ostatnio sprzedałem falcona z błędem 0020 komplet + kabel hdmi za 150zł

8. amniszew

amniszew Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra dzięki za porady, dam go do naprawy i tyle, jeżeli mam go sprzedawać za 200zł zawsze może pogram ten rok zanim zmienię kompa

Wczytywanie...

Poleć forum