1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beattlefield i XBL allert

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dumarek, Styczeń 8, 2012.

1. dumarek

dumarek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Battlefielda3 i od razu do grania....4godz w singlu i wszystko ok....potem szybki teścik rozgrywki sieciowej bez logowania się na stronce z EA itp. i również wszystko pięknie....dziś rano włanczam tryb pojedynczego gracza, gra się wczytuje i...po kilku sekundach przeskakuje spowrotem do głównego menu gry wyświetlając jednocześnie komunikat iż zostałem rozłączony z EA (co ma połączenie internetowe do gry w singlu?).Następnie przetestowałem połączenie xboxa z netem i xbl....w "stanie usługi pisze nastepująco- Usługa:działa Rynek:działa konta:alert usługi konto gold zakupione tydzień temu(legalnie, posiadam rachunek ze zdrapki).....do tego dochodzi problem z zalogowaniem się na battlelog....POMOCY:( Muszę jeszcze dodać iż wszystko to pojawiło się po tym jak sciągnoły mi się na xboxa wszystkie dodatki związane z battlefildem dostępne w sklepit tzn filmiki dodatkowe plansze jakieś rozszerzenie na grę online itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    musisz sie zalogować na Battlelog / Sign in
    poprzez live id i hasło z konta xbox live i bedzie git

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie będzie git. Mam ten sam problem, pisałem do Supportu EA ale oni chyba nie umieją mi pomoc i olali sprawę.

Sam nie wiem co jest przyczyną. Próbowałem odłączać XBL i włączyć singla ale ten błąd nadal występował.

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    w takim razie urucchom jescze raz tą samą misje ,mi takie coś też wyskakiwało

Poleć forum