Będzie demo Dead Space 3 - wiemy nawet kiedy

Niver

Użytkownik
Użytkownik
Już za chwileczkę, już za momencik przekonamy się, czy Dead Space 3 namiesza w 2013 roku. No dobra, przekonają się o tym tylko niektórzy.



Tak, dobrze się domyślacie - demo ominie pecety. Cóż, pecetowcy muszą się cieszyć, że twórcy gier myślą o nich tak dobrze. Przeciętny autor gier o grających na blaszaku:
Mają tyle forsy, że mogą kupować w ciemno, im demo nie jest potrzebne. A jak gra okaże się słaba? Oj tam, oj tam, nawet nie zauważą tej straty w budżecie.
I najwyraźniej dlatego demo Dead Space 3 ukaże się wyłącznie na Xbox Live i PlayStation Network. A konkretnie pojawi się tam 22 stycznia. Xboksowcy będą mogli zagrać wcześniej, bo już 15 stycznia, o ile załatwią sobie przepustkę na specjalnej stronie. Niestety "oferta" nie jest skierowana do nas, ale jak ktoś mieszka w Stanach, Kanadzie lub Wielkiej Brytanii to niech spróbuje. Życzymy szczęścia.

Jak już ktoś będzie miał okazję zagrać w demo Dead Space 3, to chyba warto to będzie zrobić, choćby po to, by zobaczyć, czy tryb kooperacji to zaleta "trójki", czy raczej nietrafiony strzał twórców.

Źródło
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hehe niezłe tłumaczenie...
Widać gracz graczowi nierówny.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ciekawe czy będzie można przetestować co-opa :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
ciekaw jestem kto jest autorem tego cytatu.
parafrazując. producenci mają, tyle kasy, że nawet nie zauważą jej braku gdy sciągne gre zamiast ją kupować.
a potem jest lament i liczenie pseudo strat.
specjalną stroną do dema to bedzie xbox360iso.
 

adiedinburgh

Użytkownik
Użytkownik
A ja juz gralem w demo Dead Space 3 na evencie promocyjnym EA tak z dwa tygodnie temu i powiem Wam, ze niewiele sie to wszystko roznilo od Dead Space 2 ale to tylko plus bo uwielbiam obie poprzednie czesci i juz nie moge sie doczekac na trojke
 

Krawol

Banned
Użytkownik
będzie strasznie
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Uwielbiam serię dead space :D Będzie się działo :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli spodziewacie się strasznej gry, która jest na coop, to powodzenia ;)
 

Shodan155

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem sporo filmików z gry i z jednej strony wygląda dobrze (graficznie), z drugiej już trochę słabiej (gameplay). Pierwsza część miała klimat, tutaj wygląda to bardziej jak połączenie Lost Planet z The Thing.

Bez rewelacji. Jedyną fajną sprawą (bo o horrorze możemy zapomnieć) będzie fakt gry z kumplem/dziewczyną (ewentualnie kochanką, wedle uznania).
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
demo już jest. przynajmniej na http'ach :)
 

Colthar

Użytkownik
Użytkownik
dalej dema nie ma, kicha
 
F

Fellert

Guest
A pełniak już w tłoczni :D. Niestety 2 DVD dodatkowo manual i online pass zwykły lub połączony z dodatkami w edycji kolekcjonerskiej.
 

Colthar

Użytkownik
Użytkownik
na pendrive nie zgram bo nawet nie mam, tylko ciekawi mnie czy dziś będzie to demo w marketplace, jak nie będzie to lipa :p
 

harapS

Świeżak
Świeżak
A ja w demo od 15.01 gram;] I powiem tak- ogólnie fajnie, chociaż uderzyły mnie dwie rzeczy- po pierwsze, nekromorfy animowane są tragicznie. Po drugie- nie ma cieni od latarki (co niezwykle mnie dziwi, bo w poprzednich częściach były). Crafting broni całkiem fajny jest, mamy też specjalny moduł umożliwiający testowanie na biednych nekromrfach naszych wyrobów rusznikarskich:] Co-op jest do przetestowania tylko przez Live!, nie ma splitscreena (a szkoda).
 

Do góry Bottom