Będzie drugi sezon The Walking Dead

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli spodobały się Wam gry o zombie od Telltale Games, to przygotujcie się na drugi sezon The Walking Dead.



Wczoraj informowaliśmy o tym, że drugi epizod The Walking Dead w końcu jest dostępny, a dzisiaj mogę spokojnie napisać, że pięć odcinków składających się na pierwszy sezon to dopiero początek. Telltale Games po wydaniu wszystkich części oraz dysku z całym pierwszym sezonem zabierze się za tworzenie drugiego.

Dla mnie bomba. Teraz tylko wytrzymać do sierpnia, bo wtedy ma pojawić się odcinek numer trzy.

 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
swietne info :D
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Badanie rynku czy sprzedawanie gier na części się przyjmie... DLC już nie wystarczy. Wkrótce, strzelanki składające się z 15 misji będą sprzedawane po sztuce za 25zł. Bez względu na to jak dobry jest Walking Dead (gra, bo serial to nędza) wizja przyszłości jest straszna. Klienci z kolei biją brawo.
 

KomandoFoka

Świeżak
Świeżak
Ogulnie to polecam Left4Dead, w Walking Dead nie grałem, bo się troche boję. Straszne to?
 

Orlik666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie jest straszne, to przygodówka. Zbierasz przedmioty, rozwiązujesz zagadki, czasem zabijesz zombiaka.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Badanie rynku czy sprzedawanie gier na części się przyjmie... DLC już nie wystarczy. Wkrótce, strzelanki składające się z 15 misji będą sprzedawane po sztuce za 25zł. Bez względu na to jak dobry jest Walking Dead (gra, bo serial to nędza) wizja przyszłości jest straszna. Klienci z kolei biją brawo.
Przygodówki od TT Games dosyć często tak wychodziły, Sam & Max, Back to the future.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Badanie rynku czy sprzedawanie gier na części się przyjmie... DLC już nie wystarczy. Wkrótce, strzelanki składające się z 15 misji będą sprzedawane po sztuce za 25zł. Bez względu na to jak dobry jest Walking Dead (gra, bo serial to nędza) wizja przyszłości jest straszna. Klienci z kolei biją brawo.
Mnie serial się bardzo podoba. Czekam na nowy sezon. Gry nie widziałem niestety:glee:
 

Do góry Bottom