1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Będzie Live w Polsce!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez neehooyah, Maj 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kilka dni temu pisałem w jedym z postów, że będę w tym tygodniu na spotkaniu z pracownikiem firmy Microsoft.
    Spotkanie to odbyło się wczoraj, pracownik firmy potwierdził (oczywiście nieoficjalnie), że na zbliżających się targach E3 zostanie potwierdzone uruchomienie polskiej usługi Xbox Live.
    Obecnie trwają prace nad utworzeniem polskich odpowiedników dostępnych za granicą fukcji, dodatkowo możemy liczyć na pojawienie się polskiego serwisu udostępniającego filmy po polsku oraz muzykę.
    Całość prawdopodobnie wystartuje na jesień 2010, powinno się to łączyć z premierą rynkową projektu Natal

Co najważniejsze - Microsoft ma podobno udostępnić możliwość zmiany regionu na polski dla kont zarejestrowanych na inne kraje, w których Live jest dostępny, dzięki czemu bez problemu zachowamy zdobyte do tej pory osiągnięcia i punkty GS

Oczywiście jest to nadal informacja nieoficjalna, 100% pewności nie będziemy mieli do oficjalnego ogłoszenia. Pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję, że jeszcze w tym roku zagramy na polskich serwerach.

---------------------------------------

pojawia się sporo postów, że jest to fake - mogę powiedzieć tylko tyle, że spotkanie, a raczej prezentacja odbyła się, byłem tam, padły pytania dotyczące Live i pracownik Microsoft powiedział to co wyżej napisałem, ile z tego jest prawdą, tego nie wiem, być może gość wymyślał, być może mówił to co na prawdę ma się pojawić, o tym się przekonamy za jakiś czas

--------
    Edit
    --------

ogólnie spotkanie dotyczyło technologii Natal, ogólnego przestawienia możliwości itp, w dniu premiery ma się pojawić od razu kilka gier sportowych w tym bardzo ciekawie zrobiony boks, na pewno jest na co czekać, cen jeszcze nie podano bo w polskim oddziale Microsoft jeszcze ich nie znają

co ciekawe, padło też kilka słów o odświeżeniu Xboxa, prawdopodobnie po przejściu na proces technologiczny 32nm konsola nieco się zmniejszy i będzie produkowana tylko w kolorze czarnym

2. Lotnik421 Xbox One

3. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Świetna wiadomość. Jeśli będzie można przenosić konta- jeszcze lepiej. Oby wypaliło...

4. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Świetna wiadomość:yeye:I za to dzisiaj wypije:D

5. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już nie mogę się doczekać E3. Widać, że MS zaczął porządnie pracować.

6. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ta jasne. Nie będzie można przenieść kont ponieważ już się rejestrując na inny kraj łamiesz regulamin MS i dlaczego jeżeli łamiesz ich zasady mają byc dla ciebie mili. Według mnie ta informacja o przeniesieniu kont to fake jak nic. Z tymi filmami też mało prawdopodobne aby wprowadzili ponieważ w polsce to będzie mało dochodowe.

7. neehooyah

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    poruszyłem temat łamania licencji i raczej nie będzie z tym problemu, a łamiemy ich zasady tylko i wyłącznie dlatego, że nie ma u nas dostępnej usługi, logicznym jest, że wprowadzając Live do Polski Microsoft powinien nam pozwolić zmienić region kont, w końcu nie mają żadnego interesu w zabronieniu nam tego, zresztą wyciągając rękę w stronę użytkowników o wiele lepiej wyrobią sobie markę niż rzucając nam kłody pod nogi

co do filmów to właśnie trwają poszukiwania firmy, która zajmie się udostępnianiem tego typu usługi, co z tego wyjdzie zobaczymy

8. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Nie będzie się dało zmienić, to było już potwierdzone. Także ja na tego polskiego Live mam wylane.

9. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Bzdury ,E3 nie jest od tego aby mówić o jakiś pierdołach związanych z polskim live.Raczej fake ,poczekamy na te E3 wtedy zwrócę honor

10. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Może akurat na E3 pokażą Live w polsce jak będzie wyglądał.

11. neehooyah

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    od dawna było już wiadomo, że na najbliższych E3 ogłoszą nowe kraje, które otrzymają Xbox Live, czy to jest fake - tego nie mogę sprawdzić, jednak myślę, że gość nie kłamał zapytany bezpośrednio

12. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    max911, a myślisz że to ich obchodzi? Złamałeś regulamin, teraz mamy cię głęboko w dup*e! Takie mają motto. Ukradłem jedzenie ze sklepu dlatego, że nie miałem pieniędzy. Też można dać takie porównanie. Kradzież to kradzież, tak samo jeżeli ktoś łamie regulamin to go łamie, a nie że coś tam.

13. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    E tam ja z nieoficjalnych źródeł (zamazana kartka z kalendarza) słyszałem, że polski live jest już od 4 lat i wszyscy zagraniczniacy się na nim rejestrują bo u nich nie jest ta usługa dostępna. Takie za przeproszeniem pieprzenie głupot. Albo będzie coś oficjalnego, albo nie ma mowy o żadnym lajwie - taka jest prawda o MS. I tyle.

14. neehooyah

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kraść to Microsoft kradnie od nas biorąc kasę za używanie Live mimo, że łamiemy licencję,
    jeśli nie pozwolą przenieść kont to trudno, mi to osobiście nie przeszkadza, powtarzam tylko to co sam usłyszałem

15. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Hahaaa, w końcu może się doczekamy! :D

16. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Będzie to będzie nie to nie !!! poczekamy zobaczymy

17. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Należy czekać na E3, jeżeli będzie polskie xbl to napewno o tym wspomną w Los Angeles.

18. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    No czyli jednak jest szansa na to że będzie można zachować achievementy :D

19. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A co tu do pokazywania...? Przecież life to life wszędzie jest taki sam (oprócz napisów)

@topic
    Ja jestem zdania, że jeśli będzie life w Polsce to fajnie jeśli nie to trudno...

20. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    @up: Jak już to Live.

Ja myślę że na E3 nie będzie o tym aż takiego hałasu, ale raczej wprowadzą. Ale w przenoszenie kont to wątpię, już to pisałem.

21. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wreszcie jakieś konkrety...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.