1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Będzie Need for Speed Shift 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Toczygroszek, Lipiec 31, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Toczygroszek

Toczygroszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie, chciałbym się z Wami podzielic informacją, którą usłyszałem dziś w programie AlleGra na kanale TV4. W jednym z newsów przedstawiono historię migracji pracownika jednego studia do drugiego, które bodajże pracowało nad Shiftem i ogłoszono informację, że w produkcji jest już 2 częśc tego symulatora. Jeżeli podobny temat już był, (a takiego nie znalazłem) to proszę o usunięcie :)

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Ta informacja (nie wiem czy była tutaj na forum) ma już miesiąc. Z drugiej strony nierealne jest, aby takie rzeczy pojawiły się jako pierwsze w programie telewizyjnym. Internet to jednak najszybsze medium znane ludzkości :D

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To może ja coś napisze z innej strony oczywiście plotka. Popatzie:

Będzie Need for Speed: Shift 2?

Chociaż na dobrą sprawę nie wyobrażam sobie, aby EA miało zrezygnować z gałęzi NfSa, która, co tu dużo pisać, przywróciła serii blask, to niemniej plotki zawsze intrygują.

A przynajmniej powinny. Przechodząc jednak do meritum: superannuation poinformowało, że Chris Mcclure na swoim profilu Linkedin informował o pracy nad Need for Speed: Shift 2. Informował, bo teraz informuje, że zaszła pomyłka i chodziło o jedynkę. Cóż, nie nam sprawdzać czyjąś prawdomówność, ale wychodziłoby wtedy na to, że siedząc w Slightly Mad Studios 7 miesięcy, od sierpnia do lutego tego roku, miał okazję jedynie z miesiąc pracować nad pierwszą częścią (no chyba, że babrał się przy łatkach itp.).

Druga wskazówka pochodzi z profilu, także na Linkedin, Reesa Savidisa, który napisał, że pracuje nad nową odsłoną Need for Speed klasy AAA ("największe hity", krótko pisząc). Biorąc pod uwagę, że Hot Pursuit został już ogłoszony, to nie ma zbyt wielkiego sensu w ukrywaniu tytułu, jeśli by to właśnie o powyższą odsłonę chodziło. Może więc rzeczywiście trwają prace na Shift 2? Ja bym się nie obraził.

PP

źródło: http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,8092191,Bedzie_Need_for_Speed__Shift_2_.htmlżródło:

5. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I bardzo dobrze! Dostałem Shifta z konsolą i myślałem, że to jakiś badziew i że sprzedam od razu wymieniając na inną grę. A się okazało, że gra jest bardzo dobra, zarówno gameplay jak i grafika. Oczywiście FM3 to nie jest, ale bardzo dobra gra owszem. I dlatego czekam na dwójkę. :)

6. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pożyjemy zobaczymy. Ale pewnie najpierw wyjdzie Hot pursuit.

7. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To już wiadomo. Czekam na Hot Pursuit, ale na Shift'a 2 może też bym się skusił.

8. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Dobra wiadomość, Shift podobał mi się. Niech Criterion zajmie się Hot Pursuit, a Slightly Mad Studios Shift'em na drugi rok :DD

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Noo Shift dobra sprawa :D

10. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Według mnie SHIFT to słaba gra i nie powinni robić jej kontynuacji...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum