1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Będzie Prison Break - hurra, tylko kto go wyprodukuje?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CuxPL, Sierpień 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Jako zadeklarowany fan już zakończonego niestety Prison Breaka bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że ten znakomity serial nareszcie doczeka się swojej wersji growej. Mniej optymistycznie nastraja niestety ekipa stojąca za pracami - grę stworzy ZootFly pod banderą Deep Silver. Szczególnie ta pierwsza firma nie jest specjalnie utytułowana, toteż z radością jeszcze powinniśmy zaczekać.

Fabuła rozgrywać się będzie równolegle do pierwszego sezonu, a my wcielimy się w agenta Firmy - Toma Paxtona - którego zadaniem jest sprawdzenie dlaczego niekarany dotychczas Michael Scofield zdecydował się na napad na bank, w rezultacie czego wylądował w więzieniu Fox River. W trakcie rozgrywki spotkamy znane z telewizorów postacie oraz miejsca, a dodatkowo weźmiemy udział w wydarzeniach prosto z filmu.
    Autorzy obiecują sporo akcji, interesującą historię, a także elementy skradankowe. Gra ukaże się na PC oraz enigmatycznie nazwane konsole nowej generacji. Czyli pewnie PS3 i 360.
    Bardzo chciałbym na ten tytuł mocno czekać, ale jest jeden problem - pierwsza galeria. Ta gra naprawdę wygląda fatalnie. Ale może powtórzy się casus Rodziny Soprano na PS2 - tamta gra również była generalnie mocno przeciętna i wcale nie wyglądała, ale jako miłośnik oryginału bawiłem się setnie.

Źródło: www.polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    EEEE....lepiej by było uiekac z wiezienia a nie byc jakimś agentem:(

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    no właśnie. fanem jestem, ale grze dobrze nie wróżę ;)

5. zezima1994

zezima1994 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ruda Śląska
    zapowiada sie nieźle :) a że jestem fanem serialu i obejrzałem wszystkie 4sezony tym bardziej się cieszę

6. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Wkońcu bardzo się ciesze i tak zagram i tak nawet jak gra bedzie kiepska

7. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Nie przepadam za serialem. Mogliby zrobić grę Weeds czy Sopranos ;p

8. Pascal

Pascal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Mogliby zrobić grę Dexter, która niby była zapowiadana na konsole i pecety, ale na razie to ani widu, ani słychu. W gierkę Prison Break pewnie zagram, jestem fanem serialu od początku i nie za bardzo rozumiem opinie, że 4. sezon jest słaby i w ogóle. Dla mnie był bardzo fajny, wciągająca fabuła, ciągła akcja... zupełnie tak jak w poprzednich sezonach. Co do samej gry to czuję lekki zawód: będzie obejmować tylko 1. sezon: jak dla mnie to zdecydowanie za krótko, a sequela raczej się spodziewać nie należy. Poza tym sądziłem, że w grze pokierujemy Michaelem. Wprowadzenie do fabuły gry nowego bohatera, który nie pojawił się w serialu to pomysł zaczerpnięty zapewne z Lost Via Domus. Mimo, że Lost to właściwie mój ulubiony serial (wraz z PB i Dexterem) to gierka okazała się totalnym niewypałem. Oczekiwałem po niej o wiele więcej. Mam tylko nadzieję, że Prison Break okaże się przynajmniej niezłym/dobrym produktem, aczkolwiek na jakieś fajerwerki tu nie liczę. Mimo wszystko dla mnie jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, ale raz podkreślam, że tylko i wyłącznie dlatego, że jestem fanem serialu.

9. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    juz dosyc dawno temu zastanawialem sie dlaczego jeszcze nie powstala gra prison break ;) wiadomo ze takie zabiegi (gry na podstawie filmow/seriali) to czesto niewypaly, ale z fabula prisona moglby byc hit ;) tylko dlaczego nie wcielic sie w role zbiega? klimat osaczenia, nieustanna ucieczka, rozwiazywanie zagadek itp :)

10. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Juz dawno zapowiadano gre Prisno Break.

11. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bez sensu! Robią gre Prison Brake, a będzie się działać jakimś pajacem z Firmy. No nie wiem jak inni, ale dla mnie coś tu jest nie tak.

12. djvqel

djvqel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ??? nie wiem
    Zgadzam sie z ">>igorro<<", ale zobaczymy co z tego wyjdzie, nie oceniajcie pochopnie.

13. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    już bym wolał Theodorea T-Bag'a :D

14. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja mimo wszystko czekam z niecierpliwością, a moze okaże się godna uwagi produkcją:)

15. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Eee, nie wróżę tej grze sukcesu. Chyba tylko dla zapalonych fanów, bo przebój to nie będzie raczej :(.

16. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Ludzie ile gier powstało na podstawie filmu/serialu.... dużo. Ta gra może być hitem, ale czemu nie wcielimy się w role Michaela, Lincolna? Tak jak kolega wcześniej napisał ciągła ucieczka, osaczenie. To by było dopiero ciekawe.

17. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Mi żadna gra serialowa się nie podobała w ogóle co to za moda na gry serialowe niedługo doczekamy się M Jak Miłość czyli wieczne problemy Lucka i rodziny .

18. NextBiker

NextBiker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    haha niedługo w Dr. Housa będzie można zagrać :D

19. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  20. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    To akurat byłoby ciekawe, przygodówka w której nie tylko leczymy pacjentów, ale także staramy się jak najbardziej wnerwić Cuddy i ogólnie robić pianie tak jak w serialu ;D .

21. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko ze kazdy kto ogladal serial dobrze zna historie scofielda, wiec gra/zakonczenie staloby sie zbyt przewidywalne :) sadze ze dlatego autorzy wymyslili taka a nie inna fabule

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum