1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Będziecie grać w Assassin's Creed III na PC? Ubisoft radzi Wam kupić pada

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 28, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ubisoft wspiera pecety, ale jednocześnie jest zdania, że jeśli ktokolwiek chce grać na pececie w Assassin's Creed III, to koniecznie powinien zaopatrzyć się w pada.

Twórcy Assassin's Creed III nie zamierzają poświęcać zbyt wiele czasu na odpowiednie dopasowanie gry do potrzeb właścicieli pecetów. Zamiast dopracowywać sterowanie przy pomocy myszki i klawiatury, zalecają po prostu zaopatrzenie się w pada.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w odróżnieniu od poprzednich odsłon serii, tym razem najnowsza część Assassina wyląduje równocześnie na wszystkich
    trzech platformach - czyli na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, oraz właśnie na pecetach. Wersja na Wii U pojawi się później.

Źródło : •• Będziecie grać w Assassin's Creed III na PC? Ubisoft radzi Wam kupić pada

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    nawet jak gram na w assassina na kompie to i tak na padzie nie wyobrazm sobie gier tego typu grając na myszy i klawiaturze :/

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mocny PC + pad od Xboxa 360 to wg. mnie najlepsza konfiguracja, no, tylko gorzej z exclusivami... ale gra się przepysznie.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Grałem w Assassin's Creed (nie pamiętam którego) u kumpla na PC, to sterowanie mnie wręcz odpychało od tej gry. Myślę że to może wyjść "trójce" tylko na dobre.

6. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no assassin na klawiaturze to masakra duzo lepiej sie na padzie gra

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    :D Ja tam mam mojego przewodowego pada do x360 (w razie jak ktoś do mnie wpadnie, bądź po prostu baterie mi padną w bezprzewodowym). Więc kłopotu nie będę miał :)

8. Forest89

Forest89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak na razie przeszedłem wszystkie czesci na klawie i myszcze, raz podpialem pada i szybko zrezygnowałem, no ale jak się nie grywa tyle na konsolach to jest problem np. teraz ucze się grać na gearsach, amunicji marnuje w cholerę ale jakoś idzie. A co do assassins creed na padzie to miałem problemy z dobrym ustawieniem kamery, czy podczas ucieczki nie umialem wycelowac tam gdzie chciałem i spadalem z dachów. Moim zdaniem wybór pad czy klawa z mycha to kwestia przyzwyczajenia.

Wczytywanie...

Poleć forum