1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Będziemy się bać! Zobaczcie pierwszą rozgrywkę z Outlast II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 22, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Red Barrels w 2014 roku zaproponowało graczom przerażającą przeprawę po szpitalu psychiatrycznym. Twórcy oficjalnie rozpoczęli prace nad kontynuacją i możemy mieć pewność, że gra nas ponownie przerazi. Już pierwszy fragment rozgrywki ukazuje moc kreowanej opowieści.

W październiku ubiegłego roku zobaczyliśmy krótki zwiastun Outlast II i od tego czasu czekaliśmy na jakiekolwiek konkrety. Gra ma zadebiutować na rynku w przeciągu najbliższych 8 miesięcy, więc autorzy postanowili zaostrzyć apetyt na przygotowaną historię i zezwolili na opublikowanie redakcji GameSpot pierwszej rozgrywki.

Jak to wygląda? Nie będę oceniał książki po pierwszych wersach, ale jestem zaintrygowany. Już pierwsza odsłona potrafiła mnie wystraszyć i mam wrażenie, że tym razem nie będzie gorzej. Twórcy porzucili szpital psychiatryczny i chcą nam zaoferować zupełnie inne umiejscowienie wydarzeń.

Oczywiście na dobry początek nie widzimy za wiele, ale tutaj może zadziałać wyobraźnia. Jeśli jesteście sympatykami gatunku, to powinniście wyczekiwać na najmniejsze informacje o pozycji. Red Barrels może w tym roku zamieszać!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1857
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Póki co gameplay nie zachwyca...ale po świetnej pierwszej części wraz z dodatkiem mam ochotę na więcej strachu :vamp:. Żadna dotychczasowa gra w jaką grałam nie wywołała u mnie tylu emocji i miejscami palpitacji serca co w Outlaście :wideyed:

Janusz1505 i davex lubią to.
  5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Po pierwszej części biorę w ciemno :D

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ

kuleczka91 lubi to.
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1857
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tu zdecydowanie lepszy, bardziej zachęcający gameplay :)

Ostatnia edycja: Kwiecień 23, 2016
    kamilradom1910R lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum