1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beijing 2008

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez basa, Czerwiec 25, 2008.

1. basa

basa Guest

Ktos grał moze dłuzej w tą grę. Jako że jestem fanem International Track And Field zassałem gre by szybko potestowac i ... Widac ze gra jest przygotowana z mysla o trybie gry na Xbox Live , co pewnie moze byc fajna zabawa jednak pewnie istnieje duze ryzyko pojawienia sie chaterow z custom padami z opcja autofire :)
    Wogole testujac tryb single player doszedlem do wniosku ze chyba pad tego nie wytrzyma , strasznie duzo jest konkurencji gdzie trzeba machac galka z predkoscia swiatla :) Licze ze inni podziela sie swoimi wrazeniami , ja mam mieszane uczucia kilka fajnych konkurencji typu strzlectwo czy ogolnie lekkoatletyka a nawet fajny choc uproszczony tennis stolowy , jednak sa tez konkurencje slabe arecz nawet wkurzajace np Judo , kompletnie nie wiem o co tam biega :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotr4

Piotr4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Beijing 2008

Jak dla mnie szkoda pada. :)

4. stealth91

stealth91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Według mnie to ta gra to dno totalne. Jeśli chodzi o gameplay - ta gra wymaga tyle siły, że spokojnie można to przyjąć jako siłownie - te same efekty ;) Męczarnie dla pada straszne. W Tej grze nawet najprostsze do realizacji dyscypliny tak skomplikowano i tak wymęczono, że aż odbiera ochotę granie. Bo sorrki, ja 100m nie umiem stałym tempem przebiedz, bo zwyczajnie ręce wysiadają :)

5. milkman

milkman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

powinni tego zabronić :D

6. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Znaczy co? Np. wygrasz wyścig jak najszybciej będziesz machał gałką, albo naciskał przycisk x?

7. stealth91

stealth91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Większość gierek polega na rytmicznym wciskaniu guzików X i B i to jak najszybciej :) Można jeszcze machać Analogiem w lewo i prawo :) To taka alternatywa :)

8. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie, tam trzeba je naciskac w odpowiedniej kolejności i przy tym mysleć. A nie *********** bezsensownie i niszczyć pada do tego. Trzeba być na serio dziwnym żeby w coś takiego grać.

9. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

zal mi moich palców i mojego pada na tą grę....z komputerem bezsensu się gra ale 2-4 to już jest lepsza zabawa :)

10. glenias

glenias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

gra jest super. :D tylko gra na analogu daje frajde.gra dla fanów DECATHLONU Z C64.dobrze ze w koncu jest cos takiego na xa .polecam jeszcze summer athletics ale tam nie ma live

11. milek0

milek0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możecie mi podpowiedzieć jak w to się gra??? Trzeba wciskać X i B czy A i B. Czy komuś z was udało się wygrać np bieg na 100m???

Wczytywanie...

Poleć forum