1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BENQ+Flash+Verbatim, PROBLEM :O

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mystory, Marzec 7, 2008.

1. mystory

mystory Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam dokladnie to samo..

ktos wie moze o co chodzi..?

a i na nagrywarce LG GSA h20L verbmatimy nie dzialaly.. tzn po kilku min error DRE.

teraz palone platinumy na pioneerku 110D i gra dziala.. czasami error zeby przeczyscic, ale wylacze konsole, odpale ponownie i dziala.. no ale tak jak vymie mam ten problem, ze po zamianie gry konsola musi odpoczac 30min, zeby next dzialala.. :/ POMOCy;p

a i czy moj BENQ z arcade, nie czyta Verbatimow, czy poprostu wina Ngrywarki byla.. ?

moj kumpel ma core, ktory wrocil od M$ i ma teraz w Sobie BENQ i te verbatimy czyta.. tez nagrywane na LG.. nie wiem czy probowac nagrywac na pionku, te verby, bo boje sie ze tez nie beda dzialaly.. mowie platynki ida, tylko ten problem przy zmianie gry..

w ogole jaka najlepsza plytka dla BENQ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ukano

Ukano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: BENQ+Flash+Verbatim, PROBLEM :O

Ja nagrywam tylko na verbatim, ale HP tez mi chodza

4. mystory

mystory Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ktos wie moze ocb?:> :D

5. mystory

mystory Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

pomogla zmiana nagrywarkiki na pionka 110d;)

Wczytywanie...

Poleć forum