BenQ M23 problem z nagrywaniem dźwięku - gwarancja

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem jakim cudem ale od pewnego czasu mam problem z dźwiękiem. Zawsze przy włączeniu kamerki przy logu BENQ był dźwięk takie "bling", a niestety od dłuższego czasu go nie ma.. Tym samym nie nagrywa mi dźwięku przez mikrofon. Po prostu robi głuche filmy..

Zaczęło się to od tego, iż raz tak się stało na jakieś 50 włączeń, a teraz to już non stop tak jest że nie ma dźwięku.

Nie pomogło przywrócenie ustawień domyślnych, wyłączenie dźwięku i włączenie ponownie kamerki itp itd.

Nie wiem co jest grane. Kamerką non stop we futerale dbam o nią jak o złote jajko..


Co najgorsze nie mam paragonu zakupu towaru.. Towar kupiony przez allegro w sklepie. W karcie gwarancyjnej mam tylko podbite miejsce "SPRZEDAWCA - PODPIS I STEMPEL".
Poszło by to na gwarancje?

Niestety nie mam wypełnione reszty czyli "Data zakupu towaru przez użytkownika, numer dokumentu zakupu towaru".


Jakieś dobre rady? Na przyszły miesiąc potrzebowałbym tą kamerkę bo szykuje się wesele.

EDIT
Ok paragon też się znalazł bym w innym kartonie (w sprzęcie który zakupiłem razem z kamerką, a całkowicie zapomniałem, że kupowałem to razem..)

Wg. paragonu data zakupu 29-08-2011 wg. wskazówek w karcie gwarancyjnej Fotograficzne aparaty cyfrowe - 24 miesiące gwarancji (niestety nie ma wyszczególnione kamery..) więc się lajtowo zahaczę o gwarancję.. Jak mówiłem sprzęt w miarę nowy jest.. i mało używany.


Ale może ktoś miał podobny przypadek i wie co zrobić by ten problem minął?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odsyłaj na gwarancję i tyle nie ma co kombinować bo stracisz ją.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Kartę gwarancyjną mam sobie samemu uzupełnić czy jak ?

Bo w karcie mam tylko podpis i stempel sprzedawcy. A do tego paragon zakupu.



Dzwoniłem do BENQ i mówię tej babie numer S/N za pierwszym razem się bachnąłem, a za drugim to mi mówi że takiego nie ma.. Jak na kartonie z kamery jest ten sam co pod kamerą.. Gościówa mówiła mi drugi raz maila info@ (i w tym miejscu chu... wi co ona do mnie mówiła.. dwa razy dzwoniłem i za każdym razem albo jej nie rozumie albo jeb** sąsiad zaczyna wiercić i też gówno zrozumiałem.., i to już gańba zadzwonić 3 raz.. bo baba tak głośno i wyraźnie mówi, że strach się bać..) olera :(
 

Do góry Bottom