Benq spoofowany na samsunga ms28 PROBLEM

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

minibigii

Banned
Witam dziś doszła do mnie konsola w, której siedział napęd samsung ms28.Bez problemu z czytałem fw z niego i okazało się, że wcześniej w konsoli był benq a flash jaki siedział w samsungu to 1.61 czyli stary.Dashboard to 13416.Przystąpiłem do wgrania orginalnego fw do samsunga (fw benq ponieważ taki był oryginalnie) wczytałem fw do jf i target fw (oryginalne benq) oczywiście spoofowałem automatycznie.Konsola nie chciała się za aktualizować na tym fw więc zrobiłem tak samo ale manual i wybrałem samsunga czyli tak aby wyglądało, że nie było spoofu tylko samsung jest oryginalnie.Konsola się za aktualizowała do 13599, następnie przerobiłem fw2.01 dla sammego pod klucz, który na początku wyciągnąłem (konsola myślała na tym etapie, że samsung jest oryginalnie bez spoofa.)Niestety tutaj mam problem ponieważ po włożeniu FIFY 12, która nie ma XGD3 wyskakiwało mi "odtwórz DVD" i na ekranie po uruchomieniu płyty pokazuje się na całym ekranie logo XBOX 360.Pomyślałem, że zrobiłem błąd w miejscu gdzie konsola powinna widzieć,że w oryginale jest benq a nie samsung.Powinna wiedzieć, że napęd jest spoofowany.Więc wgrałem oryginalny fw od benq już pod dasha 13599 i konsola w tym momencie myślała, że jest benq w niej wsadzony a był samsung ms28 więc zrobiłem spoof fw z tego nowego benq po 13599 do ms28 2.01 LT czyli w JF było widać jako ms28 2.01 LT spoofed benq.Czyli w tym momencie konsola powinna normalnie czytać płyty a nadal jest problem z "odtwórz DVD" proszę o poradę co byście zrobili na moim miejscu ponieważ już kombinowałem i nie mogę dojść do tego co jest nie tak.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
zasadnicze pytanie...czy sprawdziłes na samym poczatku czy na tym 1.6 działały gry??
 

km1000

Użytkownik
Użytkownik
Otwórz dvd to jakby klucz był nie ten.
W twojej sytuacji powiniem być błąd E64
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom