1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beowulf- warta zagrania?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rooness, Luty 6, 2010.

1. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

Mam pytanie czy Beowulf jest warty kupna? Niestety z XLive nie ma możliwości ściągnięcia demówki, ani obejrzenia zdjęć, ale z tego co widziałem na YouTube gra jest całkiem całkiem.

Waszym zdaniem opłaca się kupić tą gre do 60 zł czy wydać te pieniążki na inny tytuł?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Moim zdaniem warto zachować kase i dołożyc do innej gry, w którą się pogra. Ja ostatnio zakupiłem forze z mojego miasta za 80zł dorwałem i poprostu nie moge przestać grać :)

@edit

Nie wiem czy dobrze widze, nowy profil to i pewnie konsolka nowa. Polecam na początek GTA 4, Forza 3, COD MW2, Tekken 6 moim zdaniem te tytuły warto mieć, ja poluje na cod mw2/tekken 6.

4. Rooness

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ogólnie myślałem nad tytułami takimi jak:

Ninja Gaiden & NG2
    Darksiders
    Assassin's Creed & AC2
    Gears of War & GOW2
    Golden Axe Beast Rider
    Dante's Inferno

Albo coś w tym kierunku. Niestety niektóre wyżej wymienione tytułu niekoniecznie chodzą tanio, dlatego szukam gry, której cena byłaby wprostproporcjonalna do jakości :p

Bijatyki interesują mnie najmniej, tak więc Tekken odpada od razu, w COD'a grałem na PC więc też podziękuję, za to na Forze z chęcią bym się skusił. Poszukam czegoś. Popatrze też za GRID'em.

* Co do konta i konsolki to zgadza się.

5. zakill

zakill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja Ci polecam AC2. Wciaga i super giera. Za przejscie dostaje sie tez duzo G:)

6. zakill

zakill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja natomiast Tekkena 6 nie polecam. Najwiekszym minusem jest niemozliwosc obracania kamery. Mi sie gra jakos zle w tekkena 6. A jesli chcesz cos na dluzsza zabawe to kup Mass Effect 2 :)

7. Rooness

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zakill z ogromną chęcią zagrałbym w AC2, ale nawet na Allegro używki chodzą bardzo drogo (60 zł + 4 dni do końca aukcji, więc pewnie podbiją na +100 zł). Tak samo z Dante's Inferno nówki po 2 stówy.

Postaram się upolować AC jedynke, tak samo z GOW'em ;)

8. zakill

zakill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    AC1 nie wciaga az tak jak AC2:) Gears of War 2 mialem i sie tez fajnie gra natomiast w GoW 1 nie gralem ;P Ale jedynka taniutka.

9. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Ja Ci polecam na poczatek Gears of War 2 (85zł) i GTA4 (90zł). Oczywiście ceny dotyczą nowych gier, nie używanych. :)

10. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja ci polecam za te pieniadze przerobic konsole i miec te wszystkie gry ktore bedziesz chcial za darmo :D

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, jasne. Przerobi straci multi, gwarancje i będzie się potem nudził w single tak jak ty (tak się domyślam)

Co do gry to ja bym najpierw poszukał kolegi u którego mozesz pograć, bo nie wiem czy Ci taki styl gry pasuje. Ja kupilem w dniu premiery i nie żałuje.

12. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Masz racje, mi jak i pewnie wielu nudzi się powoli singiel. Coś jest jednak w tym xbox live. Singiel już mi nie wystarcza ale niestety mam przeróbke i raczej już nie uświadcze u siebie dobrodziejstw xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum