1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bet-zone.net

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez akak, Sierpień 17, 2012.

1. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Witam, nie znalazłem lepszego tematu do tego, mam nadzieje że nie uznacie tego za spam - chciałbym abyście pomogli mi (waszemu staremu, stałemu bywalcowi :p) umieścić taką skromną reklame.

::: Bet-Zone.net ::: jest międzynarodowym portalem wręcz stworzonym dla typerów - pojedynki między graczami, tworzenie zespołów typerów czy też rankingi indywidualne, zespołowe to tylko kilka dostępnych teraz opcji na stronie. Na razie żadnych nagród nie ma, ale w ciągu 2-3 tygodni na pewno się pojawią, niedalekiej przyszłości planujemy również akumulatory (kupony z kilkoma zdarzeniami) i podtypy (czyli under/over, handicapy, wynik do połowy itp).

Czemu więc warto sprawdzić bet-zone.net?

- Oferujemy świetną zabawe i możliwość wygrania nagród zupełnie ZA DARMO
    - Stale się rozwijamy, nie stoimy w miejscu
    - Jesteśmy chyba jedynym portalem w sieci, który oferuje bezpośrednie pojedynki między typerami w dwóch kategoriach - więcej trafionych meczy i większy trafiony kurs.
    - Jesteśmy również prawdopodobnie jedynym takim międzynarodowym portalem, gdzie możesz się sprawdzić z typerami z całego świata.

Zakładajcie drużyny, grajcie, bawcie się!

A sorki, widze odpowiedni temat do tego, możecie to przesunąć?

Poleć forum