1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beta Battlefield 3 - ogromny sukces, zagrało przeszło 12 milionów osób

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Październik 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Karl Magnus Troedsson, generalny manager studia DICE, pochwalił się na oficjalnym blogu gry Battlefield 3 wynikami, jakie osiągnęły otwarte beta-testy tego tytułu, które rozpoczęły się niecały tydzień temu. Okazuje się, że w testach łącznie wzięło już udział ponad 12 milionów graczy z całego świata, korzystających z trzech platform sprzętowych, na jakich ukaże się FPS – PC, Xbox 360 i Playstation 3. Niesamowita popularność klienta gry zaskoczyła pracowników DICE. Według Troedssona, graczy na serwerach jest sześciokrotnie więcej niż w przypadku zeszłorocznej otwartej bety Battlefield: Bad Company 2.
    Kontynuując, Troedsson zwrócił uwagę na to, jak bardzo ważne dla jego firmy są tego rodzaju testy. Tylko dzięki nim producent może sprawdzić infrastrukturę sieciową, nowy silnik gry oraz przekonać się czy podoła ogromnemu zainteresowaniu tytułem. W swoim wpisie zwrócił też uwagę na to, że udostępniony kod Battlefield 3 jest jego wczesną wersją i będzie znacząco różnił się od finalnego. Poza błędami wychwyconymi przez producenta, także wszelkie uwagi przesyłane przez graczy zostaną uwzględnione i zaowocują poprawkami umieszczonymi w ostatecznej wersji gry, która trafi na półki sklepowe.

Źródło

Od siebie dodam, że widać gołym okiem zmiany w becie podczas jej trwania. Jak pierwszego dnia można było rzucić granat, stanąć wgłębieniu zrobionym przez wybuch, położyć się na ziemi i wczołgać pod tekstury tak teraz, po kilku dniach jest to już bardzo trudne, lub po prostu naprawione, zdarzają się także błędy jak zbyt duży odrzut zabitych żołnierzy, za długie kończyny czołgających się graczy (szyja się potrafi tak wydłużyć jakby kto człowieka z dżdżownicą skrzyżował) czy znikający celownik przy strzelaniu z biodra.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobaczylo i sie przerazilo :p

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Infrastruktura sieciowa jest po prostu do doopy, co i raz jest kick, serw pada, albo jeszcze inne przypadki zniechęcające do gry. Co do ilości graczy którzy wzięli udział w becie, to wynik jest trochę niemiarodajny, bo ja sam grałem w wersję pc i konsolową i zapewne wiele osób też tak zrobiło :p

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kto się przeraził to się przeraził (chyba inni twórcy gier). FPS roku się szykuje ;)

6. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem jak na PC, ale na X360 nigdy nie miałem kicka a serwery nie chodzą źle.

7. RSA

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No dokladnie, masz tu swoja realistyczna gre hehe :) Reszty niechce mi sie szukac.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja mówię że na PC takich problemów nie ma, co prawda sam mam problemy techniczne które w metrze wyrzucają mnie z gry (wina sterowników do bety - wina GeForce) ale kicka, disconecta nie miałem na pewno, a dokładając słowa razora7 wychodzi na to że taki problem jest tylko na PS3 :p A co do liczenia graczy, to jest albo tak jak mówisz, i często liczyli po 2-3 żołnierzy od jednego gracza, albo liczyli konta na battlelogu, tak jak Ty masz na swoim koncie żołnierza z PS3 i PC to policzyli Ciebie raz, albo dwa razy, kto tam wie.

Realistyczna to może być Arma, a nie BF czy CoD.

@Down
    Nie, nie twierdzę, jednak nie widzę sensu wywoływać kolejnej wojenki na szlaku realistyczności tych gier, gdyby one były w 100% realistyczne jako gry byłyby po prostu nudne, każda na swój sposób naciąga realność.

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli twierdzisz że cod jest równie realistyczny co BF to nie mamy o czym rozmawiać...

10. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Aha, a w czym problem bo nie rozumiem? Co tam było nierealistycznego?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  11. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Shotgun z lunetą snajperską! Bez jaj, rozbawiło mnie to.

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Raczej nie liczą kont na Battlelog -też nieobiektywne, bo nie każdy kto grał w bete ma tam konto :p, a poszczególnych żołnierzy.

13. nowmat

nowmat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zapewne chodziło mu o shotguna z lunetą ale wystarczy sobie wpisać w google "shotgun z lunetą" a zobaczysz że to nie jest jakiś wymysł twórców.

14. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naprawdę myślisz, że shotguny służą tylko do walki na bliskie odległości i odłamki znikają w powietrzu po trzech metrach. W prawdziwym życiu (nie tak jak w CoDzie) wszystko zależy od rodzaju amunicji i ta na dalekie dystanse jest znacznie częściej wykorzystywana (jednak w większości przypadków nie w działaniach militarnych).

15. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wiem dlatego się spytałem :p Tak jak mówi Rurek - zależy jakich pocisków się używa ;p

16. RSA

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znalazlem na google :)

Dobra koniec z offtopem, niech podadza liczby ile ludzi sciagnelo i po godzinie ja skasowalo :)

17. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    No zagrało pełno ludzi. Ja grałem na PC oraz Xbox 360 i podniecanie się tą grą na PC nie było na miejscu... Na xbox o wiele lepiej to wszystko ze sobą gra jakoś gra jest bardziej płynniejsza(wiem, że dziwnie to brzmi, ale takie odczucie). Jakby nie patrzeć hit to to nie będzie. Niestety byłem za MW3 od początku choć liczyłem, że to BF będzie miażdżył, ale wiadome, że MW3 ogarnie ten rynek gdyż będzie podobne do poprzednich części :)

18. janek123

janek123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Beta jak beta mocno zbugowana, lecz martwi mnie jedno czy przez miesiąc zdąrzą naprawić tyle błedów i wydać grę wolną od takich zabawnych incydentów.. Osobiscie uważam że nie zdąrzą i po chwili otrzymamy ogromnego patcha-poprawkę.

19. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ściągnąłem jak chyba każdy, zagrałem kilka rundek, wykasowałem i już nigdy nie będę grał w tą grę online - nie ma to jak biec przez pół mapy tylko po to aby dostać ze snajpery od kolesia ukrytego w krzakach - dziękuję wole COD-a i tyle w temacie. To są moje odczucia po zagraniu w betę.

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja się martwię czy kiedykolwiek zmądrzejesz... Chyba wyraźnie twórcy napisali że beta miała na celu tylko i wyłącznie sprawdzenie czy serwery wytrzymają obciążenie a nie przedstawienie jak będzie wyglądała finalna wersja gry. Chyba logiczne że po coś w końcu zrobili zamkniętą betę która wystartowała dużo wcześniej...

Widzisz. Chodzi o to że na PC to będzie rzeźnia pro gamerów i hardkorowców. Na xboxie gra wyglądała raczej jak zbiegowisko dzieci którzy nie wiedzą o co chodzi, i w zasadzie trudno się dziwić bo sam mam problemy z ogarnięciem pada w fpsach(i myszką za 5zł zagrałbym 100 razy lepiej niż po roku grania na padzie).

21. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Bardzo ładny wynik, ale co tu się dziwić - BF3 naprawdę fajna gra. Mimo ogromnej ilości bugów fajnie się gra, ale jak wspomniał devil12 - pełno kamperów. Przebiec pół ogromnej mapy żeby na końcu jakiś noob zaczajony za krzakiem/rogiem władował Ci headshota ze snajperki... Nie dla mnie. Dlatego zostaję przy Call of Duty, ale przy najbliższej okazji BF3 i tak kupię.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum