1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beta Battlefield: Hardline w 900p (PS4) i 720p (XOne) - gdzie obiecane 1080p?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W trakcie prezentacji Battlefield: Hardline na E3 2014 Adam Boyes z Sony zapewniał, że gra zadziała na PlayStation 4 w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Później autorzy sugerowali podobną jakość na Xboksach One. Natomiast odbywające się właśnie testy pokazują, że obietnice mogą nie zostać dotrzymane.

Magicy z Digital Foundry potwierdzili specyfikację testów Battlefield: Hardline. Gra działa w rozdzielczości 900p na PlayStation 4 i 720p na Xboksach One.

Sytuacja ta jest zaskakująca, ponieważ wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie, że pozycja zadziała w mitycznym 1080p.

Jednocześnie musimy pamiętać o słowach przedstawicieli Electronic Arts, którzy stwierdzili, że deweloperzy celują w „taką samą rozdzielczość” jak w przypadku Battlefield 4. Nie muszę chyba nikomu wspominać, że gra z 2013 roku działała właśnie w 900p i 720p.

Co w tej sytuacji z 1080p? Na to pytanie autorzy aktualnie nie chcą odpowiedzieć. Do premiery pozostało już niewiele czasu, ale trudno uwierzyć, aby ostateczna wersja pozycji skoczyła z 900/720p na 1080p.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie żeby mnie to jakoś interesowało, ale przy BF4 też tak mówili :D

4. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I tak pozostanę przy BF4 :)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Pograłem może z 15 min. i gra ta wersja Battlefield mnie nie przekonała, jak dla mnie porażka. Wolę BF3 i BF4:)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Grać w bete nie grałem. Ale nie udostępnili tam chyba kampanii.. a liczę tylko na to przy nowym BF'ie. Multi i tak odpada bo RGH, a na PC nie mam zamiaru kupować BF 4.5.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Może to wygląda tylko tak źle na xbox one. Na ps4 świetnie się gra oraz grafika całkiem niezła

Wczytywanie...

Poleć forum