Beta Medal of Honor startuje w lipcu ALE...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
..prawdopodobnie tylko na PS3, czytajcie reszte.

Baczność! Brytyjska sieć sklepów Play.com poinformowała, że do przedpremierowych zamówień Medal of Honor będzie dołączała kod, pozwalający wziąć udział w wieloosobowych beta testach gry. Dzięki temu poznaliśmy datę ich rozpoczęcia[...]

Reszta: polygamia.pl
 

Dragonir

Banned
ale co ja czytałem na forach medala to beta dla każdego ..
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
No co jest:mad:
Najpierw BF:BC2 teraz medal...
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw BF:BC2 teraz medal...
O co ci chodzi?

*Temat: Tak to najprawdopodobniej prawda (polygamia.pl nie kłamie) beta tylko dla PS3 i to tylko wtedy kiedy zamówimy Pre-order. (zabawa w klucze, etc.)
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi mi o to ze beta BC:BC2 była tylko na PC i PS3
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
do przedpremierowych zamówień? to mija się z celem...
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Zdam Wam relację czy fajna gra. Ja dostanę betę na PS3, Wy dostaniecie polski język ehehehehe:p
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A mnie to nie podnieca w dodatku trzeba złożyć preorder pfff najpierw chcę zobaczyć czy ta gra będzie warta kupienia
 

caligator

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe... tylko składać teraz preordery i potem się z nich wycofywać:) a wogóle kto w dzisiejszych czasach skłąda jeszcze preordery:/
 

KaMiL6195

Użytkownik
Użytkownik
No oni teraz to już jaja sobie z nami robią... Ale ja na pewno jak bd miał kasę a będzie wrzesień , sierpień to zamówię sobie pre-ordera bo na tą grę czekam jak na zbawienie... Chociaż z drugiej strony my dostaniemy PL , a PS3owcy nie ^^ Co jedna nie zmienia , że teraz developerzy robią co im się żywnie podoba z nami.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Co za idiotyzm aby beta była dla pre-orderowców ^^
Pre-ordera to się zamawia jeśli się wie, że na pewno gra będzie dobra i nie szkoda mi kasy na nią... A beta miała o tym przekonać ludzi... Ja na pewno nie zamówię... Poczekam kilka dni po premierze na opinie i się zobaczy...
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
No oni teraz to już jaja sobie z nami robią... Ale ja na pewno jak bd miał kasę a będzie wrzesień , sierpień to zamówię sobie pre-ordera bo na tą grę czekam jak na zbawienie... Chociaż z drugiej strony my dostaniemy PL , a PS3owcy nie ^^ Co jedna nie zmienia , że teraz developerzy robią co im się żywnie podoba z nami.
Z tym językiem żartowałem. A betę pewnie jakoś zdobyć się uda jak się nie zamówi przed premierą, jak nie na konsole to na PC.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co za idiotyzm aby beta była dla pre-orderowców ^^
Pre-ordera to się zamawia jeśli się wie, że na pewno gra będzie dobra i nie szkoda mi kasy na nią... A beta miała o tym przekonać ludzi... Ja na pewno nie zamówię... Poczekam kilka dni po premierze na opinie i się zobaczy...
Beta to nie demo!
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jedno... Gdy grasz w betę czy tam demo to chyba już wiesz czego się spodziewać po grze i czy Ci odpowiada, nie? Po trailerach i gameplay'ach nie wszystko wygląda później tak ładnie w rzeczywistości...
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ok, ale kiedys beta nie byla dla kazdego, tak jak teraz bylo niedawno z blurem. Wersje beta maja dla producentow troche wieksze znaczenie niz dac graczom mozliwosc zapoznania sie z tytulem, do tego sluzy demo.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom