1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beta Rainbow Six: Siege w 1080p na PS4 i 900p na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 24, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft potwierdził, że beta Rainbow Six: Siege ruszy na PlayStation 4 w 1080p, a na Xbox One w 900p. Na obydwu platformach możemy spodziewać się także 60 klatek na sekundę.

Ubisoft wciąż pracuje nad optymalizacją tytułu, ale pojawiają się sugestie, że być może uda się podnieść rozdzielczość do 1080p na Xbox One.

Dodatkowo firma ostrzegła, że w trakcie ogrywania bety Rainbow Six: Siege mogą wydarzyć się problemy z dołączeniem do gry. Mówi się o "60% szansie na nawiązanie połączenia". Dodatkowo zaproszenia do bety będą wysyłane falami, co oznacza, że nie wszyscy gracze od razu je otrzymają.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Za to graficznie bez szału. Spadków fps nie uświadczyłem, pikseli nie liczyłem :D

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na PC jest cacy, grafika nie powala ale to nie crysis i dobrze, gra jest dobra i dobrze się bawię, pewnie kupie za jakiś czas w promocji. Jedyny minus to wyszukuje mi po 10 minut graczy.

Jest już na XO do pobrania ?

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Skomentuje to tak: Mając PS4 nie cieszyło mnie, że dana gra wyjdzie w 1080p na PS a w 900p na XO, po prostu miałem to gdzieś, i tak samo mam to gdzieś będąc posiadaczem XOne :)

6. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na XO było już 21.9 za sprawą testów technicznych. Na twiiterach itp. rozdają masę kodów do bety. Gra się bardzo fajnie, tylko ludzie czasem myślą, że to BF lub COD i samemu całą 5 rozwalą więc biegają jak cymbały i giną w pierwszej minucie. Problem z matchmakingiem jest powszechnie znany. Teraz gdy rozdali masę keyòw do bety powinno być lepiej

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dostałem emaile od ubi z kodami na PC i XO w sobotę, na PC pobrałem pliki i 21 już mogłem grać a na XO wprowadziłem kod i tyle gra się nie pokazała w kolejce, nie ma jej w ubi hub ani w sklepie (w sensie opcji pobrania).
    Akurat później zobaczyłem status serwerów (problem z pobieraniem zakupionych treści...), kod wykorzystany a gry brak, nie ma co roztrząsać pograłem na PC i gra jest ok, trzeba grać zespołowo i używać dodatki.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ma ktoś na ps4 kod?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum