1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beta Spec Ops: The Line

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Aras64, Wrzesień 23, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Dostałem mail z prośbą uaktualnienia mojej wersji beta gry Spec Ops: The Line, problem w tym, że ja takowej nie posiadam. Jakiś czas temu rejestrowałem się ale nie dostałem żadnego kodu i w tym mailu też nic nie pisze. Są wskazówki jak pobrać od nowa itp ale nic więcej. Jak w to zagrać? Miał ktoś podobne maile?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Chcą Ci po prostu ukraść dane do konta live :).

4. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Kolejny co uważa, że wszyscy kradną ;-), mail wysłany z oficjalnej strony poza tym o nic nie proszą. Dali tylko poradnik jak uaktualnić wersje beta.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak się dowiesz jak dostać się do tej bety to daj znać, bo sam chętnie wziąłbym w niej udział :)

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Aras64

Ja dostaję maile z 'oficjalnej' strony World Of Warcraft z prośbami o zmianę hasła, mimo, że nigdy nie grałem :).

Przezorny, zawsze ubezpieczony.

7. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    Dokładnie mi te e-maile o zmianie hasła przychodzą już od półtora miesiąca chociaż nigdy nie grałem w WoWa. I też jest wszystko ładnie tak jak by przysyłali z oficjalnej strony.

Wczytywanie...

Poleć forum