1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beta The Crew rusza dzisiaj na PlayStation 4 i Xboksie One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Walkę o serca kierowców rozpoczyna dzieło Ubisoftu! The Crew od dzisiejszego dnia będą mogli wypróbować wszyscy zainteresowani na konsolach aktualnej generacji. Sprawdźcie skrzynki pocztowe, ponieważ specjalne kody są rozsyłane od godzin porannych.

Gracze, którzy otrzymają kody mogą bez przeszkód ściągać produkcję i rozpoczynać wielkie testowanie. Trzeba jednak pamiętać, że postępy w trakcie rozgrywki nie zostaną przeniesione do pełnej wersji produkcji – dyrektor kreatywny Julian Gerighty poinformował, że mamy przyjemność z „betą techniczną”, a nie „betą marketingową”.
    Jest to zrozumiała sytuacja, ponieważ do premiery The Crew pozostało jeszcze sporo czasu (gra trafi na rynek w połowie listopada) i twórcy na pewno wciąż poprawiają wiele elementów.

Z tego powodu nie sprawdzimy całej produkcji, ale na pewno wielu z Was z przyjemnością pojeździ po ulicach całych Stanów Zjednoczonych.

Testy trwają do 10 października.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TEDE85

TEDE85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Ja jeszcze nic nie dostałem, pewnie sie nie załapałem ;(

4. mbienio87

mbienio87 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No ja też czekam na kod. Jak narazie nic jeszcze nie mam

5. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szkoda że nie dostałem. Jakby ktoś miał nie potrzebny kod do ps4 to chętnie przyjmę ☺

6. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie zdziwcie się jak dostaniecie kod w ostatni dzień bety - na PC tak dostałem.

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja tysz nic nie dostalem :D pewnie nie zalapalem sie a szkoda bo chcialem kupic ta gre :D jak nie wyprubuje to raczej sie nie skusze sa inne dobre tytuly w listopadzie;]

8. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Ja się zarejestrowałem wczoraj i kod dostałem po 2 może 3 godzinach. Wpisałem kod przez www pokazało że mogę pobrać betę, wracam do domu odpalam konsole i nic nie pobiera, nie ma bety w sklepie (bo tam miała być).

Wczytywanie...

Poleć forum