1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beta Titanfall od dziś otwarta dla wszystkich posiadaczy Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 16, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Vince Zampella z Respawn Entertainment potwierdził na swoim Twitterze, że od dziś każdy kto będzie chciał może pobrać wersje próbną jednego z najbardziej wyczekiwanych shooterów roku.

Informacja pojawiła się również na oficjalnym profilu gry.

Aby znaleźć plik wystarczy wejść w zakładkę z demówkami bądź wypowiedzieć "Xbox Bing. Show me game demos".

Współzałożyciel RE ćwierknął również, iż od jutra wstęp wolny otrzymają wszyscy posiadacze komputerów klasy PC. Do zobaczenia na polu bitwy.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No to posiadacze zdajcie relacje. Bo wg. gameplayu gra powinna być miodna :) i wypełniona akcją ! :)

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Ja się pytam dlaczego nie ma bety na x360?? Też chciałbym wypróbować czy gra warta verbatimki.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja do tej pory nie potrafię tej gry opisać, bo cały czas zbieram szczękę z podłogi. Takiej płynności, mobilności i zbalansowanej rozrywki nie ma żadna gra. Titanfall jest tak zrobiony, że stopień kamperstwa powinien być zredukowany do absolutnego minimum, bo albo coś działasz i potem naparzasz Titanem (Za każdą Twoją aktywność skraca Ci czas na czekania zrzutu Titana), albo siedzisz w jednym miejscu i wtedy inni Cię znajdą i Cię udupią. Widać, że gra jest maczana przez łapska ludzi odpowiedzialnych m.in. za CoDa 4, gdzie nie było tysiąca dodatków do broni i nie było "milion pincet" perków. Balans rozrywki stoi na mistrzowskim poziomie. Nawet atrybut niewidzialności nie jest tzw. "OP", bo łatwo takiego kolesia i tak zobaczyć. Po mapce prócz graczy biegają jeszcze boty (W grze miniony .), którymi też można skracać oczekiwanie na Titana zabijając je. Samego Titana łatwo jest w sumie ubić. Moim ulubionym sposobem, to oczywiście rozpędzić się, wskoczyć na plecy Titanowi i naparzać mu w ten rdzeń czy w co tam się strzela. Wezwałeś Titana i w międzyczasie Cię zabili, a Ciebie zrespiło na drugim końcu mapki? Nic trudnego :D Wciskasz odpowiedni guzik i Titan sam się broni naparzając w graczy i boty. I jeszcze skubany będzie podążał w Twoim kierunku żeby Cię zgarnąć do środka :D No ja naprawdę nie potrafię na spokojnie tej gry opisać, bo piszę i piszę i coś nagle mi się nowego przypomina z gry i tak o. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa i na pewno, to będzie moja pierwsza gra na XO. Do kolekcji kupuję też pada z tematem Titanfall :)

3 użytkowników lubi ten post.
  6. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jak wyżej szkoda, że nie ma bety na xbox'a 360...

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Qźwa.... aż łapki mi się trzęsą po wypowiedzi NikoBellic91
    Dajcie mi już tą grę... plisssss :encouragement:

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bo tu ważny jest XO, a nie PC czy X360 :p
    I z drugiej strony wersja na X360 zalicza poślizg.. więc pewnie mają kłopoty z tą wersją.

9. Przemek R.

Przemek R. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Hannover DE
    Hmm , niestety ale na mnie TF nie zrobil az takiego wrazenia . Tylko 12 graczy , brak pelnowartosciowego singla , silnik z epoki kamiena lupanego , rozgrywka szybka , ale chaotyczna . Zagralem trzy mecze i wrocilem do BFa .

10. penguinspl

penguinspl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moj xbox one dopiero w drodze trzeba miec pecha :( bedzie dopiero we wtorek no chyba ze stanie sie jakis cod i bedzie jutro.Cholera jasna :)

11. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Ten pistolet który ma aimbota jest OP co mnie trochę martwi no i jeszcze później wszystkie dzieciaki i niedorozwoje z COD'a się zleca do tej gry.Na ten moment nie zamierzam kupować.

12. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra jest wtórna i koślawa, klaustrofobiczne mapki, kalka CODa z mechami, chaos chaos chaos, na PC zabijanie jest tak banalne, że po godzinie gra staje się nudna. Nie hejtuje tylko po prostu to już było, nic nowego, lekka odskocznia od standardowego CoDa ale mimo wszystko gramy cały czas w to samo w nowym uniwersum. Mimo wszystko wróże temu sukces, ja tam grać nie będe, może kiedys i tylko na konsoli by stawiało to jakiekolwiek wyzwanie, bo klawiatura + mysz = worek killów.

13. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Takiej gry brakowało, dynamiczna jak quake 3 na mapce dm17. Frag za fragiem i ************ na maksa .

14. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gra jest miodna. Nareszcie mój xbox one moze wlaczyc cos innego jak forza 5 czy bf4. Przypominają mi sie czasy starych dobrych unreali. Dynamika dynamika dynamika i ten gameplay. No szach mat.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

15. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Ja niestety nie rozumiem fenomenu tej gry.Szybka efektowna ok. Ale strasznie schematyczna i nudna. Ponadto odnosi sie wrazenie,ze ciagle walczy sie z botami. Zamiast npc moznaby wrzucic wiecej graczy.A tak mamy sztucznie zapelnione mapy. Gra fajna przez pierwszych kilka godzin. Pozniej mapy z uwagi na wielkosc sa zmasterowane. Taktyki staja sie automatyczne. Ale moze wlasnie o to chodzi? Gra na kilka szybkich partii wieczorkiem. Jezeli chodzi o gre dynamiczna to jednak wole Black Ops 2.Call of Duty ma wiecej trybow i mozliwosci a oferuje podbna dynamike.Natomiast na dluzej zwiazalem sie z BF4.Gra dziurawa jak ser z biedronki.Ale ma ogromne mapy wiele trybow ktore nigdy sie nie nudza.

Wczytywanie...

Poleć forum