1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bethesda: Eksploracja New Vegas zajmie setki godzin

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez akira5, Luty 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław

Kampania marketingowa Fallout: New Vegas się rozkręca - tym razem o grze napisał nie tylko OXM, ale i poczytny amerykański dziennik USA Today. Wygląda na to, że Bethesda zamierza promować grę Obsidianu równie mocno, co własne.

Pete Hines powiedział gazecie, że świat przedstawiony w New Vegas będzie miał podobne rozmiary, co Stołeczne Pustkowia w Falloucie 3.

Osobiście jestem raczej sceptycznie nastawiony do tych "setek" godzin, choć dobrze wiedzieć, że New Vegas nie jest rozmiarowo jedynie dodatkiem, a nie ustępuje pod tym względem poprzednikowi. Swoją drogą, Hines nie popisał się wiedzą o Falloucie 2, bo stwierdził, że tym razem nie zaczynamy gry jako mieszkaniec krypty w odróżnieniu od wszystkich trzech dotychczasowych części (za to redaktorzy OXM zapominają w ogóle o istnieniu dwóch pierwszych części i nazywają F3 "pierwszym Falloutem").

Dowiedzieliśmy się też, że w New Vegas nie pojawią się żadne postacie z Fallouta 3 (co nie dziwi zważywszy na odległość między Las Vegas a Waszyngtonem), ale usłyszymy o wydarzeniach z tej gry. Myślę, że większe szanse są na pojawienie się postaci z Fallouta 2 - może supermutant Marcus?

W New Vegas dużą rolę odegra nie tylko karma, ale i reputacja bohatera u poszczególnych frakcji. Będzie ona miała duży wpływ na zakończenie gry, a także otworzy nam drogę do niedostępnych w inny sposób lokacji. Choć w grze pojawi się Bractwo Stali, to na szczęście gra nie będzie znowu skupiała się na tej organizacji, ani nie zmusi nas do przyłączenia się do niej. Główną rolę odegrają tym razem Republika Nowej Kalifornii i Legion Cezara. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to kolejną zmianą w stosunku do Fallouta 3 będzie możliwość modyfikowania naszej broni. Będziemy mogli dokupić do niej np. większy magazynek czy tłumik.
    Nie wiem jak dla was, ale jak dla mnie niemal wszystkie wieści o New Vegas brzmią świetnie. Mam tylko nadzieję, że Obsidianowi tym razem wystarczy czasu na skończenie prac nad grą w terminie.

Źródło: Bethesda: Eksploracja New Vegas zajmie setki godzin

2. Lotnik421 Xbox One

3. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Czekam z niecierpliwością na pozostałe DLC, nie kupiłem Fallout'a 3 tylko dla tego żeby potem kupić ładną składankę ze wszystkimi dodatkami. Łącznie gra pochłonie olbrzymią ilość czasu.

PS. Ale myślę że z tą setką godzin to przesadzili.

4. fialek90

fialek90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to bedzie dodatek pudelkowy czy dlc ??

5. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Wątpię żeby to był DLC, nie wiem czy w DLC zmieści się tyle gry. Jak sami powiedzieli "setki godzin". Mam nadzieję że pudełkowa wersja.

*edit: Poprzednie doatki były pudełkowe.

na przykład:

6. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Dobrze. Będzie można ładnie pośmigać.

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    New Vegas będzie samodzielna grą.

Już doczekać się nie mogę kolejnego Fallout`a:):D I jak dla mnie może być nawet 30h gry bo i tak parę razy się przejdzie:p

8. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    dla mnie cały czas numerem 1 jest fallout 3, jeśli Vegas będzie tak samo dobre to będzie gra roku 2010

9. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    W 100% się z tobą zgadzam stomil-olsztyn, Fallout 3 jest najlepszym jrpg'jem na konsole, Vegas napewno będzie wgniatać w fotel czy co kto tam ma.

10. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    jrpgiem?
    Na początek muszę wszystkie dodatki do 3 ukończyć:]

11. killsi

killsi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trójka była MEGA dobra, jeśli Vegas będzie podobne to tak samo NUMER UNO tego roku.

wie ktoś czy jakieś dodatki oprócz głównego Fallout`a 3 wychodziły po PL? oczywiście na X360..

12. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    wlasnie o co chodzi z tym jrpg?

jrpg - japonskie gry rpg (final fantasy, chrono trigger, lufia, grandia itd), ale zeby fallout. szok i zal

13. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fallout 3 mega dobry LOL, to chyba nie grałeś w F1 i F2. Ukazała się wersja pudełkowa wszystkich dodatków do F3 to chyba 5. F3 przy takiej F2 to w zadzie epizodzik no ale teraz takie czasy. Wypuszczają grę i każą się cieszyć bo reszta gry już czeka w postaci płatnych DLC.

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tylko podstawka jest PL.

Jak dla mnie jeden z lepszych tytułów tego roku:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum