1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bethesda może w przyszłym tygodniu przekazać wieści dotyczące DLC do Skyrim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 26, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Fani wspaniałego świata fantasy, jakim bez wątpienia jest Skyrim nadal czekają na informacje dotyczące DLC. Niewykluczone, iż te zostaną przekazane już w przyszłym tygodniu. Pete Hines z firmy Bethesda za pośrednictwem Twittera napisał;

Podkreśla również, że w tym samym czasie może zostać rozstrzygnięta kwestia daty wydania aktualizacji, jaka wzbogaca wspomniane RPG o system obsługi kontrolera Kinect.

Oczywiście na ten moment nie wiemy, czego dokładnie się spodziewać. Mniejszego pakietu? Wielkiego, fabularnego rozszerzenia, jakie zapewni nam kilkanaście godzin rozrywki? Sama Bethesda niedawno zapewniała, że w dodatkach swoje miejsce znajdą nowe questy, lokacje, funkcje i wiele innych fajnych rzeczy. Cóż, wypada czekać do przyszłego tygodnia. Szkoda tylko, że całym tym komunikacie użyto tu słowa 'maybe' (może).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1677
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Obstawiam, że w DLC będą jakieś misje poboczne ;> lecz jakiegoś większego fabularnego rozszerzenia raczej nie dostaniemy :> może się mylę ;)

Ja na podstawce mam 30h przegranych i raczej nawet w połowie nie jestem.. Robię wszystkie misje poboczne jakie napotkam :). Gierka jak dla mnie wyczesana :). Tylko strasznie irytujący jest udźwig naszej postaci. Mógł być znacznie większy bo mam z tym mały kłopot, a zbytnio wolę ładować w życie bądź magię niż jeżeli w kondycję..

4. KviaT

KviaT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrzeszcz, Gdansk, Poland, Poland
    Moim zdaniem Skyrim jest w czołówce gier RPG, lecz wielkim błędem jest gra magiem... Też na początku to wybrałem, a po 40 lvl zrezygnowałem żeby zrobić inną klasę. Gra magiem mija się z celem w tej grze, co prawda jest może w pewnym sensie wciągająca ale gra wojownikiem bądź łucznikiem (ew. mieszaną klasą) jest o 10000% razy lepsza. Na prawdę polecam zagrać kim innym. Tak samo jak polecam dołączyć do gromowładnych a nie do cesarskich. Również zmienia to bieg gry na ciekawszy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum