1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bethesda może w przyszłym tygodniu przekazać wieści dotyczące DLC do Skyrim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 26, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Fani wspaniałego świata fantasy, jakim bez wątpienia jest Skyrim nadal czekają na informacje dotyczące DLC. Niewykluczone, iż te zostaną przekazane już w przyszłym tygodniu. Pete Hines z firmy Bethesda za pośrednictwem Twittera napisał;

Podkreśla również, że w tym samym czasie może zostać rozstrzygnięta kwestia daty wydania aktualizacji, jaka wzbogaca wspomniane RPG o system obsługi kontrolera Kinect.

Oczywiście na ten moment nie wiemy, czego dokładnie się spodziewać. Mniejszego pakietu? Wielkiego, fabularnego rozszerzenia, jakie zapewni nam kilkanaście godzin rozrywki? Sama Bethesda niedawno zapewniała, że w dodatkach swoje miejsce znajdą nowe questy, lokacje, funkcje i wiele innych fajnych rzeczy. Cóż, wypada czekać do przyszłego tygodnia. Szkoda tylko, że całym tym komunikacie użyto tu słowa 'maybe' (może).

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Obstawiam, że w DLC będą jakieś misje poboczne ;> lecz jakiegoś większego fabularnego rozszerzenia raczej nie dostaniemy :> może się mylę ;)

Ja na podstawce mam 30h przegranych i raczej nawet w połowie nie jestem.. Robię wszystkie misje poboczne jakie napotkam :). Gierka jak dla mnie wyczesana :). Tylko strasznie irytujący jest udźwig naszej postaci. Mógł być znacznie większy bo mam z tym mały kłopot, a zbytnio wolę ładować w życie bądź magię niż jeżeli w kondycję..

4. KviaT

KviaT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrzeszcz, Gdansk, Poland, Poland
    Moim zdaniem Skyrim jest w czołówce gier RPG, lecz wielkim błędem jest gra magiem... Też na początku to wybrałem, a po 40 lvl zrezygnowałem żeby zrobić inną klasę. Gra magiem mija się z celem w tej grze, co prawda jest może w pewnym sensie wciągająca ale gra wojownikiem bądź łucznikiem (ew. mieszaną klasą) jest o 10000% razy lepsza. Na prawdę polecam zagrać kim innym. Tak samo jak polecam dołączyć do gromowładnych a nie do cesarskich. Również zmienia to bieg gry na ciekawszy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum