1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bethesda podaje wyniki Fallout 4! Gra zarobiła miliony

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 13, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Bethesda zaskoczyła i opublikowała dane dotyczące wyników Fallout 4. Firma rozesłała do sklepów 12 milionów pudełek i zarobiła mnóstwo pieniędzy na sprzedaży swojego wielkiego... A będzie jeszcze lepiej!

Amerykańska korporacja poinformowała o wyśmienitej premierze Fallout 4. Firma wysłała do punktów sprzedaży 12 milionów pudełek, co jednocześnie wygenerowało sprzedaż na poziomie ponad 750 mln dolarów! Ciekawostką na pewno jest informacja, że The Elder Scrolls V: Skyrim odnotował wynik 7 milionów rozesłanych egzemplarzy.

Otrzymaliśmy również potwierdzenie, że Fallout 4 Pip-Boy Edition został najszybciej sprzedającą się edycją kolekcjonerską w historii gier. Ponadto wielu sprzedawców nie ukrywa, że tytuł jest „najczęściej kupowaną grą w przedsprzedaży w roku”.

To nie koniec dobrych informacji – aplikacja towarzysząca jest grą numer jeden w App Store. Natomiast tytuł pobił według platformy Twitch również rekord najczęściej oglądanej premiery gry w 2015 roku.

Tak wyśmienity wynik skomentowali przedstawiciele korporacji – Vlatko Andonov, prezes Bethesda Softworks:

Todd Howard, dyrektor projektu Fallout 4:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Jak pomyślę, że i na mnie zarobili to mnie krew zalewa. Na szczęście wymieniłem się z innym graczem, który pewnie niedługo puści grę w obieg i na tej kopii już nie zarobią.

4. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja pograłem całe 5 min :) Masakra jakaś nie czaje tego fenomenu.

5. shiftman

shiftman Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po obejzeniu filmików z gry niestety nie czuje tego klimatu

6. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    uwielbiałem Fallouta 2... ostatnio nawet znów grałem... Trojka mi nie podeszła... zastanawiałem się żeby się przełamać i spróbować z czwórką ale po waszych wpisach widzę że nie warto...

Wczytywanie...

Poleć forum