1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bethesda przeniosła The Elder Scrolls V: Skyrim na Xboksa One!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 4, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Należycie do wiernych fanów uniwersum The Elder Scrolls i oddalibyście nerkę za Skyrima na aktualnej generacji? W sumie nie trzeba się aż tak bardzo poświęcać. Bethesda już przygotowała stosowny port, wszystko śmiga, ale jest jeden, mały problem...

Kilka miesięcy temu byliśmy świadkami przedziwnej sytuacji – w zasadzie każda duża firma ogłaszała przygotowanie kotletów z poprzedniej generacji. Wielu twórców wspominało, że ta praktyka pozwala im opanować nowe maszyny... Początkowo myślałem, że jest to marketingowy bełkot, ale najwidoczniej coś jest na rzeczy.

Todd Howard z Bethesdy zajmuje się od wielu lat Fallout 4, ale twórca nie ukrywa, że w ostatnim czasie pracował również nad innym projektem. Studio stworzyło port The Elder Scrolls V: Skyrim na Xboksa One!

Jeśli właśnie rzuciliście gotówką w monitor, to muszę ostudzić Wasz zapał. Bethesda nie ma zamiaru wydać tytułu, a firma zajęła się tym kotletem dla „ćwiczeń”. Deweloperzy w taki sposób badali urządzenie Microsoftu i przygotowywali się do kolejnego wielkiego projektu.

Musicie jednak pamiętać, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera wstecznej kompatybilności na Xboksa One i prawdopodobnie The Elder Scrolls V: Skyrim będzie jednym z tytułów, które bez problemu włączymy na nowej konsoli Microsoftu. Gra znajduje się na trzecim miejscu na liście najbardziej pożądanych gier wśród posiadaczy XOne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. youngriqson

youngriqson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Jest ktoś w stanie podać tę listę z najbardziej pożądanymi tytułami do wstecznej kompatybilności, szukałem ale nie znalazłem :<

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    czyli jest to Port a nie remake.
    i trochę mi się nie chcę wierzyć w gadanie że gra się nie ukaże, wątpię czy portowaliby taką grę tylko dla ćwiczeń.
    jak będzie potrzeba pieniążków to zmienią zdanie, co ? :]

5. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra i tak będzie miała wzięcie na wstecznej kompatybilności. Dobra promka i każdy kto lubi gry takiego typu sięgnie do sklepu lub kto ma to po płytę na półkę lub allegro :D Sam bardzo chętnie zagram bo nie grałem.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jak na razie się nie napalaj bo jeśli wierzyć w ich słowa to gra się nie ukaże bo cwaniaczki se ćwiczą :]

7. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    horacy4 zapodał foto na którym widnieje lista kompatybilnych gier jak widać gry nie ma ale może pod choinkę zrobią nam prezent? :D hehe

8. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiadomo na ile lista jest prawdziwa. Brakuje chociazby tegomiesiecznego golda

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

9. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Jak lista jest prawdziwa to na pewno ogram po raz kolejny Alana Wake'a. Tylko szkoda, że nie będzie całej sagi ME. Mam nadzieję, że dodadzą wszystkie pozostałe części.

10. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Przy testowaniu nowej platformy sprzętowej, pierwsze co musieli zrobić, to uruchomić swój dotychczasowy kod (silnik) na nowej maszynie. Wcale się nie dziwię, że wybrali właśnie Skyrim, bo była to najbardziej zaawansowana produkcja na tamtą chwilę. To, że napisali, że przeportowali grę na xbox one znaczy mniej więcej tyle, że w momencie przesiadania się z developmentem na platformę XBONE, jako jeden z pierwszych projektów obrali uruchomienie Skyrima. Jak dla mnie jest to jak najbardziej normalne - uruchomić coś, co działało w starej architekturze i doprowadzić to do takiego stanu, żeby działało na nowej maszynie - pozwoli to na naniesienie poprawek błędów, jakie mogły wkraść się podczas portowania kodu i da dobrą bazę (biblioteki) do wykorzystania w przyszłych projektach.

Nie jest też dziwne, że nie chcą wypuszczać tego porta, bo był to projekt testowy, robiony w ramach research'a i ćwiczeń, a nie produkcja budżetowa.

z0nk31 lubi to.
  11. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale ponoć do wstecznej kompatybilności dużo kombinowania nie trzeba ;)

12. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Wsteczna kompatybilność to zupełnie inna bajka. Tu nie trzeba żadnego portowania, bo emulator to pełny emulator sprzętowy platformy xbox360 (arch PowerPC). Jedyne co trzeba zrobić, to skonfigurować emulator pod daną pozycję i owrapować ją. Sam kod gry nie jest w ogóle zmieniany.

13. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mi to wystarczy żeby zagrać :D Oczywiście milej by było na pełnym porcie z teksturami w HD i ogólnym remasterem ale cóż ... :)

Wczytywanie...

Poleć forum