1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Beyond Good and Evil 2 gameplay

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez SnoopX360, Maj 10, 2009.

1. SnoopX360

SnoopX360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam, ci którzy jeszcze nie widzieli Gameplaya z Beyond Good and Evil 2 zapraszam do obejrzenia Filmiku

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=y6R6EN-soJ0[/YOUTUBE]

A tutaj daje Link jak by ktoś chciał obejrzeć w wysokiej jakości HD

YouTube - Beyond Good and Evil 2 Footage

Premiera gry odbędzie się w 2009r. ale dokładnej daty jeszcze nie znamy:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
  4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jakość żałosna a nie wysoka jak to na youtube zwykle bywa ale gra kozak. Podoba mi się. Trzeba będzie przetestować jak wyjdzie.

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    To kliknij HQ w filmiku, to Ci sie lepsza jakość odpali :p

6. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    niestety nie jest to gameplay tylko concept trailer - nie wiem skad Snoop dorwales takie informacje...

pierwsza czesc byla ok, oby tylko nie zwalili dwojki i jest ok

7. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Kurde, nie mialem okazji pograc w BG&E, do dzis zaluje bo wszedzie sie naczytalem ze to bardzo fajna gra, a jakos nigdy nie "wpadla mi w rece".

A ten "gameplay concept", swoja droga calkiem fajny, sklonil mnie to refleksji. Ogladajac go stwierdzilem ze wszystko co w nim mozemy zobaczyc juz istnieje w obecnych grach, czy to w Assasins Creed czy Uncharted. Jedyne co rozni obecne gry od tego trailera to dynamiczna praca kamery i duza ilosc motion capture wykorzystanego zarowno w predefiniowanych animacjach jak i w tworzonych w realtimie (jak Euphoria w GTA4, tylko lepiej).

Wiec jestem pewien, ze to tylko kwestia dwoch-trzech lat zanim bedziemy w tak wygladajace gry. Mam nadzieje ze gry pokroju Heavy Rain pokaza ze warto skupiac sie na realistycznej animacji bo to niesamowicie podnosi jakosc gameplayu. Poza Euphoria w GTA4 ostatnia gra ktorej animacja wywarla na mnie takie wrazenie to wlasnie Assassins Creed. Sposob w jaki zrealizowano tam wspinanie sie (oddzielnie animowane konczyny zamiast jednej predefiniowanej animacji) czy przeciskanie sie w tlumie (gdy Altair realistycznie odpycha ludzi kladac im dlonie na ramionach itp).

Jak dla mnie poziom graficzny prezentowany przez obecne gry jest wystarczajacy, wcale mi juz nie zalezy na wiele lepszej grafice, bardziej oczekuje porzadnej animacji. No bo nie wyobrazam sobie gry z autentycznie fotorealistyczna grafika, w ktorej postacie wciaz beda sie poruszaly jak Snake w serii MGS, czyli wciaz tak samo drewnianie, niezaleznie od hiper oprawy graficznej i kolejnych generacji sprzetu :)

A wy, co o tym myslicie?

8. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Gameplay, niegameplay w jedynce Jade tak daleko skakać nie potrafiła:p

9. nocny portier

nocny portier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gdańsk
    mimo wszystko trochę się boję, far cry 2 też w trailerach i na screenach miażdżył, pierwsza część miażdżyła, a w dwójce jak przyszło co do czego to najciekawszym zajęciem było podpalanie trawy :p ale z drugiej strony po tym concept trailerze trudno być pesymistą :] mirror's edge, assassin's creed, i ten specyficzny, kozacki klimat który wyróżniał jedynkę :]

10. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    kurde trochę za bardzo ten gameplay(albo i concept jakkolwiek) przypomina mirror's edge. W jedynce pamiętam, że robiło się dużo zdjęć itp, mam nadzieję, że dwójka będzie kontynuowała dobre strony jedynki. Pamiętam ten klimat coś jak z fable, grafika też baśniowa. Zrobili mi smaka na BG&E 2 :D

11. Krzysiek1989-20

Krzysiek1989-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a tam taki trailer..Czekamy na "czysty" gameplay.

12. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    No właśnie, nic nie pokazali na E3 :/

Wczytywanie...

Poleć forum