1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bez licencji/licencja ?wtf?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xbox360.PL, Wrzesień 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Czym się różni konto na xbl z licencją i bez licencji? Proszę sobie darować odp. typu - ,,nazwą,, itd

2. Lotnik421 Xbox One

3. bitwek

bitwek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak ktoś kupi konto z grami i ściągnie ją na swoją konsolę to ma gry przypisane do Konsoli

i konto z licencją jest po to że jak kupisz/wymienisz konto to musisz przenieść licencje na swoją konsolę aby móc grać w te gry na swoim normalnym profilu co zawsze grasz

a bez licencji to wtedy możesz ściągnąć gry ale będziesz mógł w nie grać tylko na tym koncie na którym zostały kupione gry bądź żeby grać na swoim profilu potrzebne są 2 pady tzn: na 1 padzie logujesz się na konto tam gdzie są kupione gry a na 2 padzie logujesz się na normalne konto swoje i na nim grasz (to się tylko tyczy konta bez licencji)

4. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    bitwek no i bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, do zamknięcia :)

5. Andi NV

Andi NV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Nie bede zakładał nowego tematu by nie zasmiecac forum. Myśle, ze opisany porblem bedzie nadawał sie idealnie do tego wątku.
    Kupiłem 2 dni temu nowego x360 Slim 250GB. Podłaczyłem do netu i odzyskałem tag gracza ze starej konsolki , która sprzedałem. Przez omyłke kliknolem opcje przeniesienia licencji bedac zalogowanym na nowej konsoli no i poszło na starego ixboxa. Czy jest jakas szansa odwrócenia tej procedury? Czy osoba która kupiła ode mnie xboxa bedzie miała dostęp do rzeczy które pobiorę na nowej konsoli? Macie jakis pomysł jak to wszystko poodwracać by było dobrze? Czy to w niczym nie bedzie przeszkadzac jeśli chodzi o uzytkowanie mojej nowej konsoli? Bardzo będe wdzięczny za informacje i pomoc.
    Pozdrawiam Andi

6. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Mógłbyś jaśnie? Przeniosłeś licencję, na nową konsolę SWOJEGO Gamertaga? To dobrze. Licencje DRM działają tak: Licencja, przypisuje się do konsoli na którym materiał z Marketplace został pobrany. Czyli np. Masz swoją konsolę, kupujesz dodatek na marketplace np First Strike, i on jest automatycznie przypisany do twojej konsoli.
    Bierzesz profil na pendrive, idziesz do kumpla i kupujesz na JEGO konsoli grę arcade - mimo, że zrobiłeś to ze swojego profilu, i masz zapisane w historii zakupów, to licencja na tę grę arcade będzie przypisana do konsoli kolegi bo została na niej pobrana. Tak samo jest np. z kontami z punktami, przypuscmy ze ty chcesz cos za 2k MSP i twoj kolega chce cos innego tez za 2k MSP. Kupujecie profil z 4 tysiacami MSP, odzyskujesz tag, kupujesz u siebie cos za punkty, dajesz konto koledze, on je odzyskuje na swojej i kupuje co tam chce za reszte punktow. I tak, jedno konto - ale licencje przypisane do 2 konsol. Dajecie to konto 3 kumplowi, on robi przenosiny licencji na swoją konsole, i ma obie pobrane przez was zeczy. Co najwazniejsze - u was pobrane materiały beda dzialac offline, na innych profilach z konsoli dopóki ich nie skasujecie z dysku. Tak to działa, wszystko do ogarnięcia.

7. Andi NV

Andi NV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisze jaśniej... Sprzedałem swojego starego xboxa i kupilem nowego slima. Przez przypadek po odzyskaniu game taga na nowego slima kliknolem przeniesienie licencji i licencja z nowego ixa poszla na starego ktorego nie mam. Nie chcialem robic takich rzeczy po prostu kliknolem... Czy osoba ktora kupila ode mnie starego xboxa jak podlaczy go do netu np na swoim profilu to bedzie widziala rzeczy ktore ja mam na nowym slimie? Czy musi byc zalogowana na moim profilu? Idzie to jakos przywrócic by moja slimka miała swoja licencje która przez pomyłke wysłałem na stara?

8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    co????? Jak kliknales w slimce to na slima poszło :p No to jest git

Jak robisz coś na swojej to idzie na tą :)

9. Andi NV

Andi NV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak slima mialem podłaczonego do xbl i na slimce byłem w zakładce zarzadzanie kontem i kliknolem przeniesienie licenji i poszło. Czyli wszystko jest tak jak byc powinno? Bo byłem przekonany ze jak mam slimke podłaczona do netu to jej licencja przechodzi na inna - tę moja stara. A tu jest na 100% odwrotnie? Ze starej przeszło wszystko na slima? Bo przyznaje sie bez bicia, że zgupiałem :confused:

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum