1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bez zasilacza kierownica

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pati3400, Grudzień 24, 2010.

1. pati3400

pati3400 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wejherowo
    witam
    zakupiłem kierownicę oryginalną do x360 ale z zestawie nie ma zasilacza, po sprawdzeniu działa na bateriach lecz wydaje mi si żę nie wpełni (brak force feedback)
    pytanie
    1. czy jak kierownica działa tylko na bateriach do działa force feedback bo wydaje mi się że nie (dotąd nie grałem na kierownicy)
    2. zasilanie z zasilacza jest 24V 1 A (dużo wyższe niż z akumulaorków 2x1.5V- stąd pytania pierwsze) czy mogę podpiąc inny zasilacz otych samych parametrach wyjściaowych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    wiem ze kierownice do kompa potrzebuja zasilanie z zew zeby dzialala w pelni wiec tu pewnie jest podobnie
    co do drugiego pytania niewiem, najlepiej zeby byl to ten sam orginalny zasilacz

4. pati3400

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wejherowo
    znalazłem Konfigurowanie i używanie bezprzewodowej kierownicy wyścigowej dla konsoli Xbox 360

"Uwagi
    Kiedy kierownica jest zasilana z baterii, a nie z zasilacza, funkcja wibracji nie będzie działać.
    Jeśli do kierownicy bezprzewodowej podłączony jest pakiet akumulatorów dla konsoli Xbox 360 równocześnie z zasilaczem, akumulatory w pakiecie będą doładowywane. Proces ładowania nie wpływa na funkcję wibracji."

5. pati3400

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wejherowo
    pozostaje pytanie o zasilacz. czy może być jakiś inny zamiennik

Wczytywanie...

Poleć forum