1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bezpieczna Przeróbka!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bonito17, Luty 18, 2010.

1. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym się dowiedziec na co nalezy zwracac uwage przed przerobieniem konsoli u nieznajomego czlowieka np z allegro. prosze o wszystkie wasze rady jakie popelniliscie bledy ktorych zalujecie? i czy ten nowy LT jest bezpieczny i co to wogole jest LT :D ? chce jutro przerobic sprzeta wiec prosze bardzo o szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

PS. Jaką przeróbke z Allegro polecacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wypytaj o szczegoly co poleca w jakim czasie wykonuje usluge, oznacz sobie moze konsole jakimis kropkami w niewidocznych miejscach , spisz nr seryjny konsoli itp

4. psp!

psp! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    U mnie problem polega na tym ,że chciałbym zrobić unflasha konsoli czyli żeby znów mieć orginałki i spokojnie wejść do usługi Xbl. Nie mam kasy na nowego x wiec proszę nie dawajcie głupich odpowiedzi. Czy jest możliwość unflasha??

5. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przed wgrywaniem flasha wiele osob zgrywa oryginalny na plyte (przynajmniej ja tek robie). Ten "unflash" to nic innego jak wgranie poprzedniego kodu spowrotem do napedu. Tak wiec zeby to zrobic musisz miec plytke z oryginalnym kodem twojego napedu.

6. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    Bonito17 czasami zdarzalo sie ze przerabiajacy konsole podmienial naped na jakis stary, radze oddac sprzet do fachowca lub kogos kto przerabial Twoim kolegom lub ludziom z forum. Mozesz wysunac tacke napedu i od spodu zrobic gdzies malutka kropeczke lub ryske, np. cyrklem, jak konsola wroci to przynajmniej bedziesz wiedzial ze to Twoj naped.
    Co do LT, to nic nie wiadomo na pewno, mam kolegow ktorzy graja na Live na LT i poki co zyja, LT czyta wszystkie WAWE, spatchowane i nie spatchowane, podobna ma czytac WAWE nawet te ktore wyjda czyli WAWE 5 itd. ale to tez nie pewne:)
    Ludziom wkladam tego LT i wszystko smiga bez problemu

psp! unflasz, jak to nazwales, niby jest mozliwy ale nie daje gwarancji ze nie dostaniesz bana. Zlezy jak czesto i kiedy ostatnio podpinales sie do Live, czy masz juz oznaczona konsole. Wedlug mnie jesli nie dostaniesz bana zaraz po podpieciu sie do live (z juz wgranym oryg FW) to bedziesz mogl spac spokojnie, ale to tylko moja opinia.

Oryginalny FW do wszystkich napedow Liteon jest w paczce z LT, ktora jest do pobrania na forum, do tego musisz dokleic jeszcze swoj klucz. Ten kto przerabial konsole powinien Ci go dac na plycie

7. psp!

psp! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Swoja konsolkę podpinałem do neta dość dawno. Mój strach polega na patchowaniu gier żeby działa na ixt 1.5. Czytałem na forum ,że jak podepne konsole do xbl to odrazu ban. Wiec nasuwa się pytanie, czy bana dostane jak wejdę do xbl z chęcią grania czy np. Ściągnięcia jakiegoś Demka, dashboada itp????

8. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    Jesli masz dostac bana to odrazu zobaczysz komunikat ze " M$ dziekuje Ci za wspolprace":) Mozesz probowac ale ryzyko jest duze

9. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    obojętnie z czego byś nie korzystał to przy następnej fali banów pożegnasz się z LIVE! :)

10. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki chlopaki za odpowiedz, a moze by mogl ktos polecic jakas zaufana osobe ktora dobrze przerabia sprzet najnowszymi sposobami?

11. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wejdź w dział usługi i poszukaj osoby z twojego regionu , poczytaj opinie o niej jak są

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  13. psp!

psp! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    A da się jakoś sprawdzić czy ma się oflagowana konsole nie dzwoniąc do Biura obsługi ?

14. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Nie da sie ;)

15. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nawet telefon na infolinie nie jest wiarygodny - kolega odlaczy konsole jak sie fala zaczela, dla pewnosci zglosil pada na gwarancje ktora uznali i teraz jak sie podlaczyl dostal od razu bana.

16. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może po prostu przy łączeniu z XBL go wychwicili. Znam osoby, które nie mają oflagowanej wg. infolinii i już nie łączą się z XBL bo nie chcą psikusa(rzucają LIVE , aby cieszyć się gwarancją)

17. odblast

odblast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wszystko jest bezpieczne do czasu i tyle, wczensiejsze lt tez mialy byc extra jakies a potem w cholere banow i placz

18. Mickaye

Mickaye Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy ten unflash jest 100% bezpieczny? Chodzi mi o to czy mozna spokojnie przez live pograc?

Wczytywanie...

Poleć forum