"Bezpieczna" przeróbka...

Kacper43

Świeżak
Świeżak
Hej, na początku pragnę wszystkich przywitać gdyż jestem tu nowy...

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem nowy o jeszcze nie ogarnąłem całego forum ale szukałem odpowiedzi na moj problem i nic nie znalazłem więc założyłem nowy temat... A więc:

Chcę przerobić swojego XBOX 360 ARCADE z 2007r. Problem polega na tym, że nie mam PROBE a nie mam też kasy żeby kupić. Mam więc pytanie czy da sie przerobić napęd tak aby czytał piraty bez używania PROBE? Widziałem kiedyś film na youtube jak koleś po prostu wkłada pendrive do portu USB, resetuje konsole i czyta mu piraty ale nie wiem czy to prawda, więc pytam was. Ewentualnie czy istnieje możliwość np. zgrania ściągniętej gry na dysk zewnętrzny, a potem na dysk konsoli tak aby gra była czytana z dysku? Takie rozwiązanie też mnie zadowoli bo i tak nie będę grał w więcej niż 2, 3 gry naraz, a mam dysk 20GB więc wystarczy... Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich użytkowników... :)

PS Proszę, nie piszcie postów typu "szukanie nie boli", "najpierw poszukaj na forum", bo jak wcześniej wspomniałem, szukałem na forum ale jeszcze wszystkiego tu nie ogarniam i nie znalazłem... :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie da się...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Jak x nie był przerabiany to trzeba mieć probe do zczytania klucza.
Idzie idczytywać gry z dysku ale trzeba mieć jtaga rgh lub xkey
ale jak nie stać cię na probe za 50zł to na te trzy rzeczy które wypisałem tym bardziej nie będzie cię stać
jak będziesz miał klucz to nie musisz mieć już probe
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak masz xboxa z 2007r to ma albo benq albo hitachi, te napedy przerobisz bez zadnego probe, wystarczy sata w PC
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
aha no tak benq nie potrzebuje probe nie doczytałem z którego roku konsola
 

Kacper43

Świeżak
Świeżak
teraz moja konsolka jest u kuzyna ale jak wróci to sprawdzę jaki mam napęd... Dzięki za wszystkie odpowiedzi jeszcze się odezwę więc proszę o nie zamykanie tematu... :D
 

Kacper43

Świeżak
Świeżak
skoro i tak narazie nic nie zrobie to daję link do filmiku... Czy to fake czy prawda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
Jak się dobrze przyjrzysz to sam dostrzeżesz że fake. Około 2 minuty kiedy restartuje konsole zostawia pada a w monitorze na odbiciu widać jak się schyla więc pewnie zamienił gre na oryginał. Nie pokazał po włączeniu jak po dopaleniu gry wyciąga płyte i to ta sama płyta. Druga opcja z podmianą to konsole ma przerobioną tylko pierwsza płyta była pusta.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
lub użył active iso bo przy starej przeróbce trzeba było bawić sie z active iso
 

Pysiu21

Użytkownik
Użytkownik
W tym filmiku na górze ikony się oddalają , wygląda jak 3D . To wersja dashboarda czy ustawień ? Z góry dzięki za pomoc .
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
wersja dasha ale już tak nie ma bo teraz jest 14xx
 

Pysiu21

Użytkownik
Użytkownik
Aha ok dzięks .
 

Do góry Bottom