1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bezpieczne granie na xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Varinatar, Marzec 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Varinatar

Varinatar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jak widać po ilości napisanych przeze mnie postów, łatwo można wywnioskować, iż jestem nowy w sprawach "xboxowych". Problem mój polega na tym, że kupiłem konsole z możliwością uruchamiania kopii zapasowych gier, co jak się w późniejszym czasie okazało chodzi o zwykłe piractwo. Pytanie moje brzmi czy kupując nowy napęd lub flas***ąc obecny oryginalnym softem odzyskam pewność gry na xbox live bez możliwości otrzymania bana. Dzwoniłem do polskiego oddziału Microsoftu jednakże obsługa nie potrafiła odpowiedzieć mi na to pytanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Nie wiadomo czy konsola była wcześniej podłączana z przerobionym napędem do live.
    PS To Ty odważny jesteś dzwoniąc z takim zapytaniem do MS :D

4. Varinatar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsola była podłączona pod live. Nie została do tej pory zbanowana, więc chciałbym zrobić coś aby grać na oryginalnych kopiach, ale jednocześnie nie chcę kupować drugiej konsoli. Przynajmniej narazie.
    Poza tym wcale nie trzeba być odważnym, kobieta była w szoku, że ktoś chce legalnie grać a przerobiona konsola jest dla niego problemem.

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    To nie ma takiej mozliwosci jezeli byla podlaczana.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Popieram cie ze w tym ze chcesz grac na orginalach, ale niestety jezeli konsola byla podlaczana pod live to prawdopodobnie zostala oflagowana i nawet jak wgrasz orginalny fw to i tak m$ nie zapomni twoich zlych uczynkow i konsole zbanuje.

7. Varinatar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma to jak płacić za swoją niewiedzę. Teraz jedynym wyjściem żeby grać w sieci jest kupno nowej konsoli :/
    W każdym bądź razie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

PS. to nie moje złe uczynki niestety.

8. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dlaczego była w szoku ? Właśnie coraz więcej osób przechodzi na legalne granie

9. kwas

kwas Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Bana możesz dostać dopiero przy następnej fali, więc i tak narazie możesz sobie pograć.

10. Laskolegas

Laskolegas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reich
    Moj szwagier kupil konsole przerobiona ktora nigdy nie byla online.Wgral oryginalny flash (dostal go razem z konsola na plycie) i smiga na XBL od kilku miesiecy bez problemu.

11. Varinatar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, tylko, że nikt mnie nie poinformuje o takowej fali, a poza tym z tego co mi wiadomo to już nie będzie fali banów, teraz odbywa się to jakoś wybiórczo np. dzisiaj dostanę ja, jutro ktoś inny a następnego dnia jeszcze ktoś inny i to wcale nie dlatego, iż w różnych dniach te osoby włączyły by konsole.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum