1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bezpieczne przenoszenie profilu ,konta, zna ktoś

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kazekelo, Październik 11, 2011.

1. kazekelo

kazekelo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Od czasu do czasu poczebuje przenieś swoje koto na inną konsole i co jakiś czas konto ulega awari , nieda sie odczytać konta , przenosiłem konto na pendrive i na orginalnej memorce i problem sie powtarza , zna ktos przyczyny czemu konto sie psuje ? albo jak temu zapobiec?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Z tego co wiem to profil jest związany z konsolą.
    Mój kolega też tak zrobił - zgrał sobie profil bo chciał rozwijać level w MW2 na split screenie, wpada do ziomka, a tam profil uszkodzony, wpada do domu i to samo, stracił profil. Zaczyna od zera.

4. kazekelo

kazekelo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No to wiele mi to nie pomogło ;], Kiedy grałem u brata na konsoli profil działał bez problemu ale kiedy gram u kolegi profil lubi się zepsuć,noo naprawde wqrwiająca sprawa :)

Wczytywanie...

Poleć forum