1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bezpieczne użytkowanie xbox'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rurek7, Sierpień 7, 2011.

1. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Ostatnio na allegro kupiłem sobie klocka (wydałem na niego wszystkie moje ciężko zarobione pieniądze:D). Nie ukrywam że chciałbym skupić się głównie na grach multiplayer, ale w pewnym stopniu również na tytułach single-player. Pieniędzy na gry brakuje, więc chcę przerobić swoją konsolę, liczę się z tym, że mogę dostać bana, jednak za wszelką cenę chciałbym tego uniknąć. Moje pytanie brzmi: czy można grać bezpiecznie off-line na najnowszym dashu i ixtreme 1.91, a potem wgrać OFW i grać on-line bez ryzyka oflagowanie czy też bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DarkAngel

DarkAngel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. witek129

witek129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak można bezpiecznie grać, tylko pamiętaj by mieć zawsze najnowszego flasha wgranego

5. Rurek7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi mi bardziej o to czy na konsoli zostają jakieś ślady po iXtreme. Wyjaśnię to na przykładzie: przerobiłem sobie napęd i grałem w obliviona cały miesiąc bez podłączania się do live, potem nagle naszła mnie ochota na rozgrywkę multiplayer w battlefielda. Wgrałem OFW zanim znowu podłączyłem się do live. Czy w takim przypadku jest ryzyko wykrycia już usuniętej przeróbki przez M$ a co za tym idzie oflagowania\bana?

6. witek129

witek129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w tej sytuacji najprawdopodobniej zostanie ślad po przeróbce, ale poczekaj niech ktoś to jeszcze potwierdzi

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Znudzi Ci się przerabianie. Wiesz, że do tego trzeba otwierać konsolę i zajmuje to kilka minut. Nie wierzę, że będziesz grał miesiąc w jedną grę, przerobisz i przez neta w inną, oryginalną. Ja mam dwa xboxy (przerobiony i nieprzerobiony)i mówię Ci, że włączam każdego kilka razy dziennie, bo a to chce pograć w singla, a to w multi i mógłbyś doprowadzić do sytuacji, gdzie flas***esz napęd kilka razy dziennie/tygodniowo.

8. Rurek7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sumie racja, ale puki co jeżeli nie ma problemów z graniem online na najnowszym ixtreme, mogę sobie przerobić napęd, a potem gdy w porę dowiem się o fali banów i owego cudem nie dostanę, wgram sobie OFW (nie ma mowy o zakupie dwóch kloców, zbyt niski budżet:)) .

9. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Nie przerabiaj jak masz zamiar grać w multi to nie ma sensu. Kupuj takie gry, w które można grać wiele godzin. Jeśli przerobisz to po podpięciu do neta dostaniesz bana na 100%. Gry kosztują po 40-70 zł i to te niezłe gierki(używane). Już nie ma fali banów teraz banują także pojedyncze jednostki ;)

10. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Weź głupot nie pisz. Ja mam klocka przerobionego LT+1.91 dash 13599 i normalnie się podłączam i do tej pory bana nie dostałem więc nie pisz, że jak się tylko podłączy to ban leci.

11. Rurek7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niby można grać online na lt+ 1.91, ale nigdy nie wiadomo kiedy zaczną banować. Co do gier - za 40-70zł możemy nabyć tylko starsze tytuły, a już za nowego mortala czy crysisa trzeba płacić grube pieniądze. Kiedy będzie wysyp hitów jesienią zamierzam pograć sobie w tytuły takie jak Skyrim czy Rocksmith niedługo po premierze, dlatego też myślę, że przerobie konsolę. Ban to w końcu nie koniec świata, nadal można grać offline, lub sprzedać konsolę i kupić bez bana.

Wczytywanie...

Poleć forum