1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bezpłatne AirMech Arena na Xbox 360 do pobrania na Xbox Live

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Sierpień 1, 2014.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni w Xbox LIVE pojawiła się dobra darmowa gra. I nie mówię tutaj o okresowo kosztujących 0 złotych tytułach, tylko prawdziwych darmówkach. Jednocześnie nie potrafię sobie przypomnieć, kiedy to ja widziałem grę strategiczną na Xboksie.

Tak, AirMech Arena jest grą strategiczną typu MOBA osadzoną w świecie przyszłości, w którym ludzkość została zdziesiątkowana przez Wielką Wojnę, a cywilizacja została zdominowana przez bezlitosne maszyny – tytułowe AirMechy. Populacja Pilotów, czyli swego rodzaju rebeliantów, stawia im czoła, przechwytując wrogie maszyny i zwalczając nimi przeciwników.

Nie mam zielonego pojęcia jak z jakością wspomnianej produkcji. Niby wydawcą jest Ubisoft, ale darmówka nigdy nie wróży nic dobrego. Możecie jednak zweryfikować mój sceptycyzm, pobierając bezpłatnie grę z Xbox LIVE. Zróbcie to – nie macie nic do stracenia.

Pobierz AirMech Arena z Rynku Xbox LIVE

Źródło: Bezpłatne AirMech Arena na Xbox 360 do pobrania z Xbox LIVE ÂŤ polskilive.pl – Centrum Informacji o Xbox Live w Polsce

Wczytywanie...

Poleć forum