1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bezprzewodowa klawiatura Measy RC12

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrnikt, Luty 6, 2014.

1. mrnikt

mrnikt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa, Poland, Poland
    Witam
    Czy komuś udało się podłączyć do Xboxa klawiaturę / touchpad Measy RC 12 ?
    POzdr
    Kris

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman262

rastaman262 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NS
    w opisie nie ma że można podłączyć także wątpię

Measy RC12 to rewolucyjny produkt, który znacząco poprawi komfort korzystania z każdego Smart TV. Model ten łączy w sobie zalety tradycyjnego pilota, klawiatury, myszy, a nawet touchpada.

RC12 to cztery urządzenia zamknięte w jednej zgrabnej obudowie, które pozwolą w pełni zapanować nad domowym centrum rozrywki. Urządzenie idealnie sprawdzi się we współpracy z telewizorami typu Smart TV, komputerami czy nawet tabletami, działającymi pod kontrolą systemu Android.

Obok tzw. „powietrznej myszki”, warty uwagi jest m.in. wbudowany touchpad. Oprócz tego, że ma odpowiednią czułość, posiada także unikalną funkcję scrolla, znaną z tradycyjnych myszek komputerowych.

Measy RC12 najlepiej sprawdzi się w połączeniu z Measy U2A, rozszerzającym funkcje zwykłego telewizora o te, znane z nowoczesnych Smart TV. Pozwoli na łatwe wpisywanie tekstów, przyjemne surfowanie w Internecie czy po prostu prostą nawigację w systemie.

Dużym atutem jest zasięg roboczy urządzenia, który wynosi aż 30 metrów. Dzięki temu, Measy RC12 sprawdzi się nawet w największym salonie.

4. michalb77

michalb77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Możliwe że jednak będzie działać.
    Ja np. mam taką : KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA QUER SMART ANDROID 15519 (3387813850) - Archiwum Allegro którą kupiłem do TV, na próbę podłączyłem do xboxa i o dziwo działa.

Wczytywanie...

Poleć forum