Bezprzewodowe łączenie z internetem- problem

Revel

Świeżak
Świeżak
Witam. Od lutego 2013 jestem w posiadaniu konsoli Xbox 360 Slim. Działałem na konsoli z użyciem sieci bezprzewodowej. Konfiguracja przebiegła dla mnie bez problemu i po 5-10 minutach wszystko było cacy. Jednakże parę dni temu miałem pewne problemy z routerem, gdyż żadne urządzenie i komputer nie mogło łączyć się bezprzewodowo. Byłem zmuszony zrobić twardy reset. W tym momencie wszystko da się normalnie podłączyć poza.. Xboxem. I w tym sęk, że nie wiem dlaczego. Normalnie konsola odnajduje moją sieć, wpisuje hasło i gdy nadchodzi moment testowania połączenia to za cholerę się nie połączy. Nie znam się zupełnie na tym, ale sprawdzałem co mogło nieść ze sobą reset routera i sieci. Tak czy siak w konfiguracji używałem domyślnych adresów ip, maski, bramy. A tablice adresów MAC wyłączyłem, tak samo jak i blokady sieci na czas połączenia, ale nic z tego nie wyszło.

Bardzo bym prosił o pomoc i przepraszam, jeśli taki temat już powstał, ale jak na szybko takich tematów szukałem, to nie znalazłem podobnych wyników.
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
W ustawieniach routera spróbuj ręcznie przypisać i zarezerwować adres IP Xboxowi :)
 

Revel

Świeżak
Świeżak
Nie bardzo się orientuję na tym działaniu, ponieważ prawie w ogóle się na tym nie znam. Czy mógłbyś mi objaśnić konkretniej sposób przypisania IP? Posiadam router Cisco Linksys WRT120N, oczywiście wiem jak i gdzie się zalogować, ale nie mam pojęcia co dokładnie robić.

Starałem się też działać według instrukcji z tego tematu How to change Nat setting on valet so Xbox can fun... - Linksys Community , ale coś musiałem zrobić nieodpowiednio, bądź po prostu mi to nie działa.
 

Do góry Bottom