1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bezprzewodowy internet do XBOX360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Orion66, Sierpień 31, 2009.

1. Orion66

Orion66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Zastanawiam się nad metodą podłączenia Xboxa do bezprzewodowego netu. Sprawa wygląda tak:

Mam PC podłączonego do modemu z internetem (Aster). Chciałbym dokupić do modemu jakiś wynalazek z WiFi (to się nazywa router chyba) który będzie puszczał sygnał do drugiego routera podłączonego do Xboxa.

I teraz pytania:

1). Muszę kupić 2 routery? Czy mam szukać jakiś konkretnych modeli aby miały jakieś konkretne funkcje?
    2) Czy routery potrzebują dodatkowego zasialania z gniazdka czy też biorą prąd z USB?
    3) Jak będzie wyglądała konfiguracja w/w sprzętu?

Dzięki
    2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altaiir

Altaiir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posluchaj tez mialem taki dylemat ale po pierwsze pod modem trzeba podłączyć router kroty bedzie wysylal sygnal wi fi ale powiedz czy daleko masz xboxa od kompa i od modemu to by bylo mi prosciej opisac jak zrobic to

4. SilverBlade

SilverBlade Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybaczcie, że odświeżam ale mam ten sam problem - dlatego nie chce zakładać nowego tematu. Mianowicie chcę podpiąć xboxa pod internet, lecz konsolę trzymam jakieś 3 metry od modemu i komputera więc nie mam jak go podpiąć, a kabli czy coś nie zamierzam mieć lezących po ziemi lub zwisających. Jak można temu zaradzić?

Wczytywanie...

Poleć forum