1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bezprzewodowy odbiornik do pc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez terron696, Sierpień 14, 2008.

1. terron696

terron696 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Zakupiłem sobie bezprzewodowy odbiornik do pada ale jakoś nie mogę tego podłączyć ściągnąłem sterowniki zainstalowałem na padzie pojawia mi się status połączono na kompie nic mi się nie pojawia . Mam prośbę aby ktoś kto to podłączył zamieścił jakiś instruktarz .

Ok .Już mam winde miałem zainfekowaną i dlatego nie dodawał mi sprzętu.Wystarczy nacisnąć przycsk na odbiorniku potem przycisk parowania urządzeń na padzie to taki mały koło gniazda z przodu i już .Sterowniki ze stronki microsoftu wystarczą nie żadne płatne udziwnienia jaki zdążyłem znaleźć.

Wczytywanie...

Poleć forum