1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF 2 PL i Vietnam

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mojer, Grudzień 25, 2010.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Zakupiłem na allegro punkty MS i za to ściągnąłem na HDD BF2. Gdy uruchomiłem kolejny raz grę ściągnęło mi się uaktualnienie około 2giga. W sumie nie wiem czy to Vietnam (nie miałem już punktów MS wiec to chyba niemożliwe). Wiec co u licha zajmuje koło 2 giga i nie zmienia chyba nic w multu - albo tego nie dopatrzyłem.
    Na allegro są konta silver, czy jest możliwość dociągnięcia tego dodatku za punkty MS i dorzucenie go do podstawy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Jest to to aktualizacja gry wraz z vietnam jednak zeby pograc w vietnam musisz go zakupic. Update jest konieczny do gry na sieci.

4. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Dodatkowo ściągnęło Ci się jest Vip Map Pack 7.

5. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    vip kosztuje 800 punktow wiec mu sie napewno nie sciagnelo:)

6. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok; na koncie silver mam jeszcze około 800 punktów. Tylko jak wchodzę w grę i następnie sklep to mi piszę że ustawienia konta nie pozwalają na ściągnięcie dodatku. Czy jest inna możliwość pobrania Vietnamu?

7. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    wchodzisz na tym koncie na marketplace, w dodatki i tam ściągasz vipa. restart konsoli, log na swoje konto i prażyć będzie. jakby co pisz pw, albo skorzystaj z linka z sygnatury jeśli potrzebujesz msp ;)

btw. vietnam można dokupić za punkty, 1200 msp bodajże, postępujesz analogicznie do pobrania vip'a

pozdr

8. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    raflooldz; oczywiście że zakupię; tylko na razie teściowie okupują mi salon z tv i d**a blada. Każdy najazd się kiedyś skończy. ;)

9. eSKaeN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Tylko, że te mapy ściągają się razem z patchem, niezależnie czy masz kod VIP czy nie. Kod VIP odblokowuje tylko do nich dostęp :)

10. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jak nie kupisz za 800MSP to chociaz mialbys tam nie wiem co to nie zagrasz:)

11. eSKaeN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    No nie zagrasz, ale żeby pograć teraz na necie nawet w podstawowe mapy (te bez kodu VIP) i tak musisz ściągnąć najnowszego patcha, który zawiera Vietnama i Vip Map Pack 7, mimo iż nie będziesz z tego mógł korzystać :) Właśnie to od początku staram się tu napisać:)

Wczytywanie...

Poleć forum