1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bf 3 potrzebna pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dolot77, Maj 12, 2013.

1. Dolot77

Dolot77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bełchatow, Poland
    Siemanko mam nadzieje ze pisze w odpowiednim dziale:). Ale do rzeczy niedawno zakupilem Bf3 na xboxa podstawowa wersje bez premium i stwierdzilem ze jednak dokupil bym premium dodam tez ze bylem posiadaczem bf 3 premium na pc ale go sprzedalem. A wiec koszt premium na xbl jest dosc drogi wiec raczej mi sie nie oplaca i chcialem sie dowiedziec w jaki inny sposob moglbym zakupic premium. Na pc premium dokupilem w empiku za chyba 170 zl wersja pudelkowa w srodku znajdowala sie kartka z kluczem do premium. I tu wlasnie sie zastanawiam czy jak kupie ten klucz w empiku to czy bedzie on dla xboxowej wersji bf i czy otrzymam premium na xboca czy ta wersja jest tylko pc :) moze i glupie pytanie ale wolalbym nie kupowac przez xbl. Prosze o szybka odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lucbel

lucbel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Sam nie jestem do końca pewien. Najlepiej jak zadzwonisz do centrum wsparcia klienta empik.com. Tutaj na samym dole masz dane kontaktowe - empik.com - sklep internetowy z darmową dostawą do salonu Nieraz już mi pomogli jeśli nie byłem czegoś pewien odnośnie zamówienia. Albo zawsze możesz się przejść do salonu i spytać. Oba sposoby się sprawdzają :) Wtedy będziesz mieć pewność.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    logiczne jest ze jezeli chcesz na xboxa to musisz kupic klucz do wersji xboxowej, a z tego co wiem to premium mozna pobrac za MS points lub kupic juz konto z premium

5. Dolot77

Dolot77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bełchatow, Poland
    Wiem ze mozna kupic za ms i odrazu z premium ale chyba nie zrozumiales co napisalem mowilem ze mam podstawowa wersje i che tylko premium dokupic a za ms sie nie oplaca zbytnio kupowac bo troche drogo wychodzi. Ale najwyzej dowiem sie szczegulow w empiku albo juz z koniecznosci kupie za ms. Dziekuje za odpowiedz.

6. Dolot77

Dolot77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bełchatow, Poland
    Jeszcze jedno pytanie na allegro znalazlem konto premium bf 3 za 13 czy 14 zl wysyla sie kase a e-mailem dostaje sie kod premium.I tu moje pytanie czy to prawda bo nie chce mi sie wiezyc ze za 14 zl dostane premium.

7. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Na allegro klucze do konta premium na xboxa są po 100-150zł.. jak po 14 zl to nie bardzo.. ale zobacz w komentarze allegrowicza.
    Mi się zdaje, że musisz kupić klucz do wersji na xboxa. Ale jak do końca nie jesteś pewny to idź i sie wypytuj..

ps. edytuj bo robisz double posty..

8. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Te za 14zł to zwykły syf - na jedno konto loguje się kilkanaście/kilkadziesiąt osób na raz aby skorzystać z Premium w wyniku czego po pewnym czasie możesz dostać bana.

9. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Klucz pc = tylko na pc , tak samo na xboxa, a ze drogie na xboxa sa drozsze gry niz na pc.

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)

Wczytywanie...

Poleć forum