1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF Bad Company 2 - osiągnięcie I Ty Brutusie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez danio040, Listopad 20, 2010.

1. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, poszukuje kogoś, z kim mógłbym wbić wyżej wymienione osiągnięcie. Dodawać do znajomych jak coś.

Mój GT: Danio94PL
    HS: jest

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja jestem chętny do tego osiągnięcia, niestety Headseta nie posiadam, ale do tego aczika wystarczy wysłać wiadomość, czy coś. Jakby co, to jutro jestem na Live cały dzień. GT : gmati303.

4. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    ja tez jestem chetny
    HS mam
    Gt Jonasz94
    Moje stare konto to Jonasz0Milk

5. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można zamknąć temat, zrobiłem to osiągnięcie. Jonasz, w przyszłym tygodniu mogę Ci pomóc zrobić to osiągnięcie bo teraz mam trochę nauki.

Wczytywanie...

Poleć forum