1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF.Bad company oraz Eat Lead.The return...pytania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomasz222, Luty 27, 2009.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    witam...pojawily si enowe gierki do pobrania i mam pytanie odnosnie tych gierek
    1..BF bad company...ta gra ma jakis tryb solo?? czy tylko w sieci....jesli ma normalne kampanie i misje to czy warto pobierac ????
    2... prosze o jakies opinie odnosnie drugiej gry.. EAT LEAD...co to?? z czym to sie je..aka grafika..,miodnosc itp..wszelkie odpowiedzi mile widziane..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Termos

Termos Guest

4. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bf bardzo fajna gierka, single lepszy i dluzszy niz w cod 4. i ta rozpierducha!

5. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Poleciłbym Ci bardziej Battlefielda dużo rodzai broni znakomity multiplayer, niezła fabuła w singlu. Sam przeszedłem Battlefielda i bardzo mi się spodobał więc mogę Ci go polecić w 100%.

Wczytywanie...

Poleć forum